Skocz do zawartości
Forum

Zdradziłam męża


Gość mała123

Rekomendowane odpowiedzi

ty henker wez sie posluchaj takie czuby jak ty nie powinny miec prawa glosu Tez jestem facetemi czlowiekiem i kazdy popelnia bledy ale ni zeby sie zaraz ponizac do padania na kolana itd Jesli sie kochaja i jest im dobrze po co macic Czlowiek nieswiadomy jest szczesliwszy I ja osobiscie nie chcialbym zeby jakas kobieta padala przedemna na kolana i blagala mnie o cos Aty przestan dawac rady ty co najwyzej w radio maryja mozesz wypowiadac swoje zdanie tam maja takie poglady A milosci nie trzeba udawadniac bo albo jest albo nie ma A wogole jak sie co dzinnie rano milosc udawadnia Co laske by ci musiala robic Tego nie mozna udowodnic

Odnośnik do komentarza
Gość Najfajniejsza

Witam!
Postapiłaś nie fair ale Ty sama dobrze o tym wiesz.
Ja proponuje wyprowadzić się na drugi koniec świata, pousuwać konta na portalach społecznościowych oraz zmienić numer telefonu, a z kochankiem konkretnie sie rozprawić.
Możesz znaleść też jakiegoś ''haka'' na tego kolegę ale nie podsuwam takiego pomysłów bo sprawa może potoczyć się za daleko..
Robta co chceta, ludziska robicie głupie rzeczy jednorazowo a potem żałujecie!

Odnośnik do komentarza

Pasjonata
Brawo Henker,baby mysla c...a,pozniej glowa i mysla ze bedziemy im przebaczac ile jest takich z...r ktore przyprawiaja rogi?
mysla ze bedziemy im wybaczac ja takiej juz bym nie chcial,chociaz faceci tez nie sa lepsi mysla(nie wszyscy)fiutem a potem glowa ale jak przyslowie mowi:suka nie da pies nie wezmie z tego moral to kobiety sa wszystkiemu winne!!!!!!!!!!

Wy za to myslicie moszną, hahahahah, zobacz łosiu jak wygląda rządzony przez Was świat!!!! Nienawiść, mordy, gwałty, przekupstwo, przemoc, do niczego innego nie jesteście zdolni i nie zasługujecie na nic innego tylko na lanie po mordzie i zdradę!!!!!!

Odnośnik do komentarza

~henker
Ciekawe ze wiekszo$c z was podobnie postepuje.Tylko jaka$ sprzeczka,wa$n czy k£ötnia i zaraz sie puszczacie.Tak jakby ten ca£y $lub i ma£zenstwo to jaka$ imprezka zak£adowa by£a.A potem panika ze sie wyda,ze moze dziecko kochanka jest i ca£y ten syf i wstyd ktöry rodzinie przynosicie swoim kurewskim postepkiem.Ja ci powiem tak.Jak by$ mi sie przyzna£a to bym tez rodzine chcia£ ratowac i wybaczy£bym(je$li w ogöle warto).Ale reszte zycia by$ musia£a codziennie udowadniac jak bardzo mnie kochasz i za£ujesz za g£upote.Ale testy na ojcostwo bym zrobi£ a ty by$ mi za to jeszcze podziekowa£a.Natomiast kiedy bym sie dowiedzia£ od kogo$ innego po takim d£ugim czasie to my$le, ze nie jedna nie chcia£aby byc w twojej skörze.Tylko mi£o$c twojego MEZA cie moze uratowac.Nie czekaj wiec bo to ci sie nie op £aci tylko padaj na kolana i ca£ujac go po stopach b£agaj o wybaczenie i lito$c!To jedyne rozsadne i honorowe wyj$cie jest.

hahahahahah, bo sie osikam......i sie wtedy obudziłes :))))))) Tobie to juz psychiatra nawet nie jest w stanie pomóc, zabawki były za ciężkie w dzieciństwie !!!!!

Odnośnik do komentarza

Henker i Pasjonata, radze spojrzec w lustro!!!!! Moze rózki juz powoli wyrastają, tacy cwaniacy najmniej widzą , uwazaja ,ze ich to nie dosiegnie skoro tacy "idealni" hahahahahha Silna płeć tylko sprawna inaczej , bo sie osikam, ząbek boli to polowa miasta o tym wie, a jak katar to umieraja . Wy obaj i inni tak samo myslący.....do uśpienia!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

tyle zlosci w was ludzi a a mowice ze jestes cie chcrzescianami, to mne przypomina kraje arabskie , za kamienowac ja. czlowek zwrocilsie do was z prosba o pomoc a wy, niech chlopina dowie sie niech wie jaka ma zone. a co te komientatorze sam az tak swiete.,zawsze osadzamy innych ale dla siebe nic do zazucienia,zgadazm sie w jednym najleprze wyjscie jest porozmawiac z mezem,jak jest madry i kocha, zrozumie ,bedzie bolalo ale podejzewam ze jakos zrozumie nie od razu,po jakims czasie

Odnośnik do komentarza

Ty Henker nie podskakuj bo nastaną czasy "Seksmisji " i tyle z Was będzie, hahahahha Wspominasz,ze wychowujemy Was na lalusiów.......ale chyba nie sądzisz,ze synowie mamy podglądają i z tego biora sie święci panowie w czarnych fartuchach, gdzie w ich szeregach jest coraz więcej pedofili i gejów,nie od matek tego sie nauczyli tylko ojców podglądali, zboków, zwyrodnialców.Nie słyszałam zeby któras matka zgwałciła 1,5 rocznego syna a tymczasem na dniach ojciec zrobił to 1,5 rocznej córce....i o czym Ty do mnie mówisz i nie gap sie tak w ten monitor tylko dalej zap ...laj po ziemniaki burasie :))))))) Na końcu dopisałeś kasacja, miałes na mysli swoją kastrację ????? :))))))))))))

Odnośnik do komentarza

Witaj moja rada jest taka.Nie wiem dlaczego zdradziłaś swojego męża zaraz po ślubie,najprawdopodobniej nie kochałaś go szczerze,gdyby tak było napewno byś tego nie zrobiła,ale to jest problem Twojego sumienia.Myślę że niepowinnaś w żadnym przypadku przyznać się do tego,bo to napewno bardzo by go zraniło,a jego męską dumę szczególnie.

Odnośnik do komentarza

Pasjonata
Oooooooooooo jaka bojowa sama pewnie tez swojego zdradzila i to nie raz,nie mam rogow bo wole byc sam jak miec .....dospiewaj reszte.

Pasjonata...na wstępie współczuję ci takiego kiepskiego,nudnego i stereotypowego toku myślenia.
Owszem,będziesz sam,ale nie dla własnego dobra,tylko dla dobra kobiet,które mogłyby być z tobą-nikt nie chce chłopa dla którego większość kobiet to nic nie warte szmaty,egoistki i myślące waginą doprawiaczki rogów.

Zatem mam cholerną nadzieję,że skończysz sam zabawiając się swoim fiutkiem bo na nic innego cię nie stać;)

Odnośnik do komentarza

nie znosze takie rozumowania... jestem wręcz na nie uczulona. W każdej z płci znajdą się osobniki, które myslą nie tą częścią ciała, którą powinny. I tu rodzi się pytanie czy to zalezy od płci czy od człowieka. Moim zdnaiem od człowieka i od tego jakie reprezentuje soba zasady...

Odnośnik do komentarza

~Josephin
nie znosze takie rozumowania... jestem wręcz na nie uczulona. W każdej z płci znajdą się osobniki, które myslą nie tą częścią ciała, którą powinny. I tu rodzi się pytanie czy to zalezy od płci czy od człowieka. Moim zdnaiem od człowieka i od tego jakie reprezentuje soba zasady...

Istotnie zawsze znajdą się osobniki męskie oraz żeńskie (którym kiedyś nie wyszło i plują jadem na prawo i lewo) które wrzucą wszystkich do jednego worka.

Odnośnik do komentarza

wanesa23
a ja uważam,ze należy odpowiedzieć na pytanie ...dlaczego partner czy partnerka dopuszcza sie zdrady w związku....kiedy jest wszystko ok i w domu ma sie wszystko czego potrzeba to nikt przy zdrowych zmysłach nie szuka atrakcji na boku :))))

Często tak jest, ale nie zawsze. Czasami partnerzy zdradzają bez powodu, bo po prostu chcieli się zabawić. Często mężczyźni mają piękne żony, a zdradzają z dużo gorszymi kobietami, bo po prostu chcieli spróbować z inną. No i z kobietami jest podobnie, ale o wiele rzadziej, ponieważ kobietki podchodzą do wszystkiego w sposób bardzie emocjonalny. No i w końcu gdy w związku dzieje się źle, to trzeba rozmawiać, a nie zaraz uciekać na bok.

Odnośnik do komentarza

teraz po tylu latach malzenstwa jestem calkiem inna osoba szanuje to co mam a wtedy gdy dopuscilam sie zdrady to moj maz caly czas byl w pracy a gdy wracal to nie mial czasu na zadne rozmowy ja zajmowalam sie domem i cala reszta oraz dzieckiem i powoli oddalalismy sie od siebie szara codziennosc dala znac ale teraz jak pomysle o tym to co zrobilam to chce mi sie rzy......ac ja ja moglam to zrobic!!nigdy sobie tego nie wybacze

Odnośnik do komentarza

~henker
Ciekawe ze wiekszo$c z was podobnie postepuje.Tylko jaka$ sprzeczka,wa$n czy k£ötnia i zaraz sie puszczacie.Tak jakby ten ca£y $lub i ma£zenstwo to jaka$ imprezka zak£adowa by£a.A potem panika ze sie wyda,ze moze dziecko kochanka jest i ca£y ten syf i wstyd ktöry rodzinie przynosicie swoim k*** postepkiem.Ja ci powiem tak.Jak by$ mi sie przyzna£a to bym tez rodzine chcia£ ratowac i wybaczy£bym(je$li w ogöle warto).Ale reszte zycia by$ musia£a codziennie udowadniac jak bardzo mnie kochasz i za£ujesz za g£upote.Ale testy na ojcostwo bym zrobi£ a ty by$ mi za to jeszcze podziekowa£a.Natomiast kiedy bym sie dowiedzia£ od kogo$ innego po takim d£ugim czasie to my$le, ze nie jedna nie chcia£aby byc w twojej skörze.Tylko mi£o$c twojego MEZA cie moze uratowac.Nie czekaj wiec bo to ci sie nie op £aci tylko padaj na kolana i ca£ujac go po stopach b£agaj o wybaczenie i lito$c!To jedyne rozsadne i honorowe wyj$cie jest.

zagalopowałeś się z tym klękaniem, owszem , zdrada po ślubie to syf straszny i świadczy o braku uczucia, niestety, ale skoro już są nadal to po co mu ta straszna świadomość, niech siedzi teraz laska grzecznie w domu i swoim zachowaniem wzorowym naprawia błąd, przynajmniej pożytek miał będzie a nie zszargane nerwy

Odnośnik do komentarza

W malej123 obudzily sie wyrzuty sumienia ale to i tak pojdzie z toba przez cale zycie nie rozumiem ludzi ktorzy zdradzaja albo nie kochaja jezeli tak to po co sa z druga osoba?dla kasy zeby mial kto na nich pracowac?albo nie maja mozdzku nie ma innego wytlumaczenia.moim zdaniem kazdemu czlowiekowi zapala sie czerwona lampka(stop)albo nie maja kontroli czyli.......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...