Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie poradzić ze zdradą męża?


Gość be...u1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monia00084

Ja rowniez zostalam zdradzona mamy syna 4 letniego prosilam blagalam wrocil a teraz mam wrazenie ze zaluje dlaczego ? Bo nie potrafie sobie z tym porodzic robili to 5 razy Nadodatek robil jej minete ( o ktorej ja tylko moge pomarzyc )-to glupie ale boli mnie ze spedzal z nia czas a nie znami Mam wizje ze ja dotykal ze sie z nia kochal cala noc dotykal piescil Mowi ze wrocil ze jest z nami ze czego ja chce?
A ja poprostu nie potrafie dobie z tym poradzic choc minelo juz pol roku odzdrady . Boli mnie to wewntyrznie ,przy kazdej mozliwej okazji wypominam mu to -nie daje rady chce zapomniec ale jak??????

Odnośnik do komentarza
Gość pies ogrodnika

TO DO WAS MEZOWIE NIEWIERNYCH ZON TZW. ROGACZY KIERUJE TE SLOWA. JESLI MACIE JAKIES WATPLIWOSCI CO WIERNOSCI SWOICH PARTNEREK TYLKO DYSKRETNY MONITORING NP. W KIESZKANIU, SAMOCHODZIE, GARAZU, PIWNICY, KOMORCE, MIEJSCU PRAXY CZY WYNAJECIE PRYWATNEGO DETEKTYWA MOZE WAM OCZY OTWORZYĆ. TERAZ JEST TAKA TECHNIKA ZE WSZYSTKOVDA SIE USTALIC I UTRWALIC TAK ZEBY PRZYPRZEC WALACA SIE DO KURU. INACZEJ PRAWDY SIE NIE DOWIECIE. KOBIETY NIESTETY SA BARDZIEJ WYRAFINOWANE OD FACETOW, SZXZEGOLNIE W TYM ZAKRESIE. BEDA SIE ZARZEKAPY, ZAKLINALY I DALEJ WALILY NA POTEGE. TAKZE SYTUACJE RATUJE TYLKO INWIGILACJA A JEZELI PANOWIE ROGACZE MACIE JAKIES WATPLIWOSCI GDZIE WASZA UKOCHANA GWIAZDA WYPINA TYLEK, BO MOZE TO ROBIX NP. GDZIES W CZYIMS MIESZKANIU FZYY POD GOLA CHMURKA, TO LEPIEJ WYNAJAC DETEKTYWA. SAM OSOBISCIE ZNAM PRZYPADEK ZE JEDNA PANI BYLA PARE GODZIN U MOJEGO KOLEGI Z KTORYM MIESZKALEM PRZEZ KROTKI CZAS JESZXZE W OKRESIE STUDIOW, WALILA SIE Z NIM NA POTEGE AZ W CALYM MIESZKANIU BYLO SLYCHAC JEJ JEKI, A PO JAKIMS CZASIE BEDAC W PUBIE PRZYPADKOWO SPOTKALEM JA W TOWARZYSTWIE INNEGO KOLESIA KTORYM PODOBNO BYL JEJ MĄŻ..... TAKZE DRODZY MEZOWIE ROGACZE TYLKO INSIGILACJA TOTALNA NA POTEGE, TYLKO INWIGILACA. OPROCZ WSPOMNIANEGO MONITORINGU PODSLUCHOW.CZY WYNAJECIA.DETEKTYWA DORZUCILBYM TUTAJ JESZCZE SPRAWDZANIE NA WSZEELKIE MOZLIWE SPOSOBY KOMORKI I KOMPUTERA, W TYM ZA POMOCA NOWOCZESNYCH PROGRAMOW SZPIEGUJACYCH.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...