Skocz do zawartości
Forum

Co się ze mną dzieje? Mam dziwne sny


Gość n....

Rekomendowane odpowiedzi

tez kiedys tak mialam , ale slyszalam opowiadanie mojego dziadka , jak opowiadal o zmorach meszocych przes sen , i nie tylko ludziom dokuczaja, mial konia i co poszedl rano do stajni ,kon mial zapleciona grzywe w warkocz , nie mogl sobie z tym poradzic, w koncu ktos mu poradzil zeby wolal , jak cos sie takiego trafi , ( wolaj mamo) ja tak zrobilam i mam spokoj do dzis,

Odnośnik do komentarza

Jestem Wojtek mam 17 lat ... mam sny w nocy , budze sie zaczynam wpadac w panike krzycze prubuje wyjsc z swojego ciala cos kolo mnie stoi i obserwuje choc tego nie widze robie bardzo dziwne ruchu ostatniej nocy zdarlem sobie skore z nog w tych samych miejscach i mialem guza na czole.Budze sie ... bardzo zmeczony bola mnie nogi i glowa nie wiem co sie stalo rano nic nie pamietam a po kilku dniach przypomina mi sie sen zdarza sie to bardzo czesto jest tak ze pamietam rano a jest tak , ze powie mi brat co robilem i nic nie pamietam i nie moge nic sobie przypomniec .Kiedys jak sie ocknolem widzialem postac obdarta ze skory bez twazy kopla ja i zniknela nie spalem wtedy do rana . Jak mam tego unikac dlaczego takie cos mi sie dzieje jak jestem szczesliwym chlopcem i nigdy nie ogladam horrow itp. co sie kur dzieje ,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...