Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i piersi oraz mdłości a ciąża


Gość tr...33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 30 czerwca , 1, i 3 lipca kochałam się z chłopakiem , miesiaczkę miałam 20 czerwca , czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia , dodam że moje cykle są niereguralne , trwają od 5-6 dni , w ostatnich dniach boli mnie podbrzusze , brzuch, piersi ( po bokach również) rano czuje się jak by mi było nie dobrze , 17 i 18 robiłam testy ciążowe oba negatywne . kochaliśmy się z zabezpieczeniem

Odnośnik do komentarza

po pierwsze dziecko naucz się odróżniać cykle od okresu bo Twoje cykle na pewno nie trwają 5 dni ... tyle to może trwać okres. PO drugie skoro się kochałaś to szansa na ciążę jest, szczególnie jesli się nie zabezpieczałaś. Warto więc było by zrobić test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliaa123

Mam 18 lat. Od pewnego czasu męczą mnie poranne mdłości, mam obolałe piersi na których są widoczne niebieski żyłki. Oraz często pobolewa mnie podbrzusze, jest jakby spuchniete i jest twardsze po lewej stronie. Z chłopakiem uprawiałam sex kilka razy bez zabezpieczenia a ostatni raz 28 października. Miałam wtedy dni plodne. okres mi się spóżnił prawie dwa tygodnie ale dostałam miesiączke . Zapach mojego śluzu sie troche zmienił. (szczególnie dbam o higiene) Zrobiłam dwa testy ciążowe i wykazały wynik negatywny. Czy jest możliwe że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

~Nataliaa123
Mam 18 lat. Od pewnego czasu męczą mnie poranne mdłości, mam obolałe piersi na których są widoczne niebieski żyłki. Oraz często pobolewa mnie podbrzusze, jest jakby spuchniete i jest twardsze po lewej stronie. Z chłopakiem uprawiałam sex kilka razy bez zabezpieczenia a ostatni raz 28 października. Miałam wtedy dni plodne. okres mi się spóżnił prawie dwa tygodnie ale dostałam miesiączke . Zapach mojego śluzu sie troche zmienił. (szczególnie dbam o higiene) Zrobiłam dwa testy ciążowe i wykazały wynik negatywny. Czy jest możliwe że jestem w ciąży?

Witam!
Jeśli testy ciążowe wykonała Pani prawidłowo, około 14 dni po ostatnim stosunku to ich wynik najprawdopodobniej jest wiarygodny. Warto jednak powtórzyć test lub wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

Witam od paru dni czuję się dziwnie mam nabrzmiałe piersi i odczuwam mdłości choc nie wymiotuje.,Czuję tez jakby w brzuchu działo sie coś dziwnego i często sikam biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie i nie pominelam zadnej. 18 sierpnia wzielam 21 tabletke poczym mialam 7 dni przerwy krwawienie bylo 21 sierpnia 7 dnia kochalam sie z mezem i niestety zakonczyl we mnie 26 sierpnia zaczelam kolejne opakowanie tabletek czy to znaczy ze moge byc w ciązy ?robilam tessty ciażowe kupione w aptece i wyniki sa negatywne, nawet dzis jeden robilam i rownież wyszedl negatywnie . czy podczaqs tej 7 dniowej przerwy nie ma ochrony ?
prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Na pewno to nie ciąża, bo jeśli brałaś tabletki regularnie i nawet w czasie 7-dniowej przerwy jesteś chroniona. Kiedyś też tak miałam i martwiłam się, czy to ciąża, a tabletki brałam od prawie roku i na wizycie u ginekologa okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam, ponieważ po prostu tabletki przestały mi pasować, więc nie martw się i idź do ginekologa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...