Skocz do zawartości
Forum

Rodzice są przeciwni mojemu związkowi


Gość Pion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam Problem... z Rodzicami.
dokladnie chodzi o to ze sa przeciwni mojemu zwiazkowi...Dlaczego? Poniewaz ona jest z wiary Katolickiej a ja jestem Swiadkiem.
zabraniala mi sie z nia spotykac a ja juz mam tego serdecznie dosyc.
Wiem wiem Walczyc trzeba i bede.. juz tak od 8 miesiecy.. Walcze i sie nie podale.ale sa chwile kiedy jest ciezko.
co dalej robic?

Odnośnik do komentarza

Sama osobiście mam znajomych: on Katolik, ona jest Świadkiem - są szczęśliwym małżeństwem od kilku lat i zgraną parą od czasów liceum. Jak widać - różnicę wiary można pogodzić, w końcu te dwie aż tak bardzo nie różnią się jak np. z judaizmem czy buddyzmem... Myślę, że rozmowa z rodzicami dobrze zrobiłaby obu stronom - pokaż, że miłość jest dla Ciebie ważniejsza i nie przeszkadza Wam w związku, bo gdyby tak było - pewnie nie bylibyście razem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

a to nie jest tak, że rodzice są przeciwni, bo w Waszej wierze jest tak, że wiązanie z osobą innej wiary jest równoznaczne z wykluczeniem ze zboru, a to jednocześnie też jest równoznaczne z nieuzyskaniem zbawienia, a mama tego dla CIebie nie chce? (mam przyjaciela Świadka, i mówił, że tak jest, a jaka jest prawda to nie jestem pewna :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...