Skocz do zawartości
Forum

Chcę ze sobą skończyć


Gość Emka19911001

Rekomendowane odpowiedzi

laudersa, zdecydoanie powinnas powiedziec prawde rodzicom i powinniscie zglosic to na policje. Twój partner nie kocha Cię, on Cię wykorzystuje do tego, aby mieć jakiś dochód w postaci kradzieży czy też tego, że jestes przy nim i bedziesz go wspierała w trudnych chwilach. Ukrywasz ten zwiazek przed rodzicami, tak naprawde tracac ich zaufanie, narazajac sie na nieprzyjemnosci. Dlaczego? Mozliwe, ze dlatego, ze jestes współuzależniona, a moze po prostu bardzo go kochasz. Ja bym zrobiła tak, ze porozmawiałabym z rodzicami, zgłosila sprawe na policje i domagała sie leczenia partnera, leczenia odwykowego od hazardu, a po leczeniu aby oddał Wam pieniadze które ukradł. A Ty moja droga, musisz zakonczyc te znajomosc bo krzywdzisz siebie i bliskich!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

dziękuje za odpowiedz i radę sprawa jest na policji, teraz czeka mnie zeznawaniei byc moze sprawa w sadzie. boje sie przyszłosci ze on nie odpuści. Ze nie da mi spokoju. Ja mu tłumacze zebysmy się rozstali polubownie bez kłutni, nie chce robić mu krzywdy ( głupie to bo wiem ze on mi ta krzywde wyrządza bez zastanowienia)nie wiem czy mozna kogos wyslać na przymusowe leczenie zamiast wiezienia ? moj problem jest bardzo złożony tak jak Twój emka tylko troche na innej płaszczyźnie. też mam ochotę skonczyć to wszystko na sama mysl co bedzie dalej....

Odnośnik do komentarza

Kochana oj mam rozstępy i na piersiach, na udach i na brzuchu chciałabym się ich pozbyć ale niestety nie mam jak a na jakieś zabiegi drogie mnie nie stać ale nie mówię bo się źle czuje z takimi rozstępami ;( szpecą ciało. No powiem ci jedno jest lato ciepło trzeba jechać nad wodę ubiorę się w strój i wychodzę w nim na plażę pomimo rozstępów w końcu jest lato!!!

Odnośnik do komentarza

a co ja mam poiedziedzec dwadzieścia nieodebranych połączeń wydzwaniania na domowy mam dosc wiem ze to sie nie skonczy dopóki któreś znas nie przeniesie sie na tamtan swiat, policja nic nie zrobi sąd wyda wyrok grzywny i po sprawie a on nadal bedzie niszczyl mi zycie. wszystko przez hazard jego bo nie wierze ze mozna byc takim złosliwym czlowiekiem on mnie niszczy siebie i wszystkich dlatego mam dość. ty masz przynajmniej spokój i nikt do niczego ciebie nie zmusza nie boisz sie patrzec na telefon,,

Odnośnik do komentarza
Gość emka19911001

Czasami chcialabym aby ktos napisal do mnie co u mnie slychac? Ale gdzie? Po co? Nikt mnie nie zna, kazdy wymazuje mnie z pamieci... Nie daje rady. Wiem ze Tobie tez jest ciezko, ale Ty znajdziesz w sobie sile i wyjdziesz z tego

Odnośnik do komentarza

ale wiesz co mnie czeka? zeznania na policji ze on mnie gnębi sprawa w sadzie i to nie jedna z tego powodu uwierz mi ze wolałabm zeby nikt do mnie sie nie odzywała niz mam przezywac to co teraz to sie nie skończy bo nie ma to sposobu wiem co mówie bo jego była zona tez z nim tak walczyła..... a ty napisz tu wątek typu cześc ludzie co u was słychać szukam znajomośc wsparcia coś w tym stylu .... spróbuj chociaż. napisałaś ze nie wyjedziesz zeby nie zostawiać mamy a co z nia bedzie jak ciebie nie bedzie? moja sytuacja jest bez wyjscia a ty mozesz zacząc dopiero iśc drogą maja droga zaczela się już i ide nią bardzo kręto i po kamieniach ty nie idziesz jeszcze wcale wiec zrób pierwszy krok i napisz do ludzi

Odnośnik do komentarza
Gość darunia1990kl

emko ja też mam sporą nadwage,rozstępy itp . mam to od 4 lat. odkąd urodziłam syna wcześniej miałam 165cm 63kg maxymalnie i było wmiare ok. jak urodziłam syna i ten brzuch obwisły ,rozstępy itp też nie chciałam się nikomu pokazywać najlepiej jak wychodziłam to ubierałam ciuchy o 3 rozmiary za duże i jeszcze gorzej wyglądałam. ale znalazłam sposób na siebie! znalazłam w sklepie body wyszczuplające z fiszbinami i pomogły mi. niedość że jak zaczęłam go nosić to brzuch mi się poprawił to jeszcze zaczęłam w siebie wierzyć!!ubieram dopasowane jeansy bluzke wmiare dopasowana do piersi kupiłam sobie krem rozstępy się zmniejszyły do tego xtimbra czy jakoś tak-podróbkę na allegro mimo iż mam piersi duże to to sprawiło że wygląd moich piersi jest lepszy,już nie są obwisłe a ja mimo że ważę 83 kg to nadal podobam się facetom bo sama siebie polubiłam i wkońcu wierzę w siebie

Odnośnik do komentarza

Bardzo podobaja mi sie Twoje slowa! Bo o wartosci czowieka nie swiadczy do cholery jego waga tylko to kim jest! Chude wieszaki podobaja sie moze projektantom mody bo odziez wisi na nich wlasnie jak na wieszakach! Tu w UK prawdziwie grube kobiety chodza w mini odmalowane i wystrojone a faceci sie slinia! Oj oj trzeba siebie pokochac a inni zrobia to samo! Jak chcesz znalezc znajomych zloz nawet konto na FB i zapros calkiem nieznanych ludzi , wielu tak robi! Ja poznalam tam wiele fajnych osob z roznych krajow mam google translator i tlumacze sobie co oni mowia! Fajna zabawa! Do odwaznych swiat nalezy. Pozdrawiam wszystkie grube chude piekne kpobiety ;)

Odnośnik do komentarza
Gość emka19911001

Mam konto i na fb i na nk. Ale jakos nigdy nie probowalam napisac do obcej osoby, no raz, do dziewczyny, mowilysmy sobie o wszystkim, ponad rok gadalysmy codziennie ze soboa, po pare godzin, i teraz co? Wogole do mnie nie pisze, zrazilam sie do tego zeby w ten sposob poznawac nowych ludzi:-(

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sprubowac zawsze warto. Wiadomo ze czasem takie znajomosci sie wykruszaja ale trzeba zakladac nowe czasem w ten sposob mozna sie wygadac. A tak na marginesie czytalam przed chwila w angielskiej gazecie historie czlowieka mlodego ktory zachorowal na ciezka chorobe i jest teraz jak wazywo. Prosil o autanazje i dostal odmowe na zdjeciu widac jak strasznie placze z tego powodu bo musi zyc jak wazywo! Obudz sie zrob to dla siebie i docen co Bog ci dal! Fajna z Ciebie dziewczyna ja juz Cie lubie :)

Odnośnik do komentarza
Gość emka19911001

Przepraszam Was wszystkich, wiem ze chcecie mi pomoc, ale nie dam rady, zawsze jestem z tym wszystkim sama nie wiem jak to dalej bedzie, jestescie dla mnie naprawde super, ale ja i tak z tym wszystkim jestem sama, nie mam komu o tym opowiedziec na zywo czy nawwet przez telefon:-( ,

Odnośnik do komentarza

Emko, może Emilko, nie czytam odpowiedzi na Twoje "wołanie" , ale wiem, że napisałaś to pod jakimś wpływem, nie wiem- alkoholu lub innym świństwem. Masz życie i je szanuj. My Ci nie pomożemy, jeśli sama się degradujesz. Pomyśl, że jest ktoś na kim możesz polegać i to nie tylko Bóg, lecz cała rzesza ludzi, którzy chcą Ci pomóc. Życie jest piękne!

Odnośnik do komentarza

Droga Emko, sam przerabiałem ten problem. Chcesz ze sobą skończyć, a z drugiej strony obawiasz się tego. Szukasz idealnego sposobu, a Twoja cierpliwość na szczęście wskazuje na to, że decyzja jeszcze nie zapadła.

Jeśli chcesz napisz do mnie na e-mail: bosu7@o2.pl
Pamiętaj jednak żeby nie ulec gwałtownym napadom smutku, który posunął by Cie do tego kroku. To nie takie proste - wielu próbowało i do dziś żałuje tego co wycierpieli przez głupi ruch.

Czekam na Twój mail . Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Emka, pamiętaj, co by się nie działo, to warto żyć dla małych rzeczy. Dla wschodu i zachodu słońca, dla zapachu i smaku poziomek, dla bulgocącej wody w czajniku, dla morskich fal uderzających o brzeg, dla padających płatków śniegu, dla uśmiechu innych ludzi. Nie jesteś sama i pamiętaj, że co by się nie działo, to naprawdę warto żyć.

Odnośnik do komentarza

Witaj, jestem ciekawa dlaczego myślisz że pisałam to pod wpływem jakiegoś świństwa? Mogłabyś mi powiedzieć? Tak wiem że może to dziecinne myślenie i wogóle powinnam nie pisać, ale jak zauważyłaś pytam o skuteczny sposób, i powiem Ci że nie jestem rozpieszczoną małolatą, tylko kobietą która ma już wszystkiego po dziurki w nosie. ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...