Skocz do zawartości
Forum

Całujące się i obmacujące się pary w miejscach publicznych


Panda

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszkadzaja Wam? bo ja dzisiaj jechałam w autobusie i musiałam słuchać slinienia sie 2 nastolatków a jak wysiadałam widziałam ze on wsadził jej reke pod krotkie spodenki sadzac po głebokosci reki pod mini spodniami byla naprawde gleboko... przeszkadza Wam to? czemu ci ludzie nie zauwazaja ze innych to moze zniesmaczac?

Odnośnik do komentarza

no własnie tylko czy to nie jest takie pokazywanie na siłe wszystkim swojego szczescia. Ja osobiście nie znoszę obściskujących się par, ani takich którzy badają sobie migdałki. Uważam ze na takie zachowania są inne miejsca i inne okoliczności.

Odnośnik do komentarza

obmacywanie, całowanie, cokolwiek innego - przeszkadza mi, a już szczególnie jeżeli dzieje się to w grupie znajomych. to często jest peszące dla innych, nie wiadomo gdzie oczy "wsadzić"...
a jako, że mi to przeszkadza, sama tego nie robię. Po co mam się obnosić z tym, że mam kogoś? dla mnie to jest....no nie fajne:) po to spędza się czas we dwoje żeby wtedy się tym zająć:)

Odnośnik do komentarza

dla mnie to zalezy.. buziak w policzek czy głaskanie po ręce to nie jest nic złego, normalna kolej rzeczy jak z kimś jesteś że okazujesz mu uczucia. ALE... wsadzanie rąk tam gdzie nie trzeba, sprawdzanie jezeykiem czy mamy migdałki czy długie i namiętne pocałkunki w miejscu publicznym można sobie podarować.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Sama byłam świadkiem takiej scenki, kiedy para ok. 25 latków żegnała się na dworcu, przez parę dobrych minut jakby nigdy nic namiętnie się całowali, a chłopak dodatkowo zadarł dziewczynie bluzkę i miętosił przy tym jej goły brzuch i plecy. Tfuuu

Odnośnik do komentarza

mnie by to nie przeszkadzało ale np sytuacja którą opisała autorka postu była by dla mnie nie do przyjęcia. Na wszystko jest czasi miejsce i wsadzanie rak pod spódnicę czy bluzkę i macanie po miejascach intymnych to przesada.... Ludzie w około dziwnie się czują bo nikt nie wie jak się zachować i gdzie oczy podziać.

Odnośnik do komentarza

Zniesmaczanie zniesmaczaniem, ale ja np. nie mogłabym tego znieść, że ktoś się patrzy, co my ze sobą robimy...Oczywiście, gdybym to ja była ,, w centrum uwagi". To po części też jest według mnie trochę egoistyczne, no bo przyznajcie sami !

Ale ja też nie raz takie rzeczy widziałam. Przyznam się, że ciekawie się to ogląda, ale z drugiej strony jak to wygląda z punktu widzenia trzeciej osoby - parka się liże, obmacuje, a obok stoi kobiecina, która patrzy jakby była zazdrosna, czy jakby nigdy czegoś takiego nie widziała...

Co do tych nastolatków to jest już w ogóle przesada. Od tego jest dom i łóżko, żeby obmacywać się po gołych tyłkch a nie w tłumie ludzi !
No i co może sobie pomyśleć dajmy na to taka 70 letnia babcia ?
Ludzie sami ingerują obcych w swoje sprawy bym powiedziała łóżkowe.

Co innego trzymać się za ręce, objąć, cmoknąć, szepnąć coś do ucha, a co innego wsadzać palce w tyłek.

Po co się tak obnosić z tą swoją miłością to ja nie wiem ...

Odnośnik do komentarza

Tiara wiesz co tu chyba nie chodzi o zazdrość tylko o zmieszanie, nie wiesz co ze sobą począć... Nie wiesz gdzie oczy za przeproszeniem podziać. Ja rozumiem czułości, całowanie się, rozumiem nie jestem z lodu, ale czasami ludzie przeginają... i poprostu głupio się robi

Odnośnik do komentarza

Fajne może być pokazywanie światu jak bardzo się kochamy, czyli lekkie przytulenia, przelotne buziaczki itp Na to z moim chłopakiem czasem sobie publicznie pozwalamy, ale nie umiałabym już zaakceptować sytuacji pokazywania tego jak bardzo się pragniemy - nie będę wymieniać poszczególnych gestów - każda z nas wie o co chodzi i wie gdzie leży granica ;) Tego rodzaju uczucia uważam za nasze najintymniejsze i , pomijając już fakt poszanowania wobec osób postronnych, nie są one przeznaczone do "wglądu" innym. Myślę, że tu właśnie powinna leżeć granica dobrego smaku :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...