Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

acha i nie jestem dresiarą. W dresach chodzę jedynie po domu i przy domu. Ty się zachowujesz tak, jakbyś po jednym zdjęciu dokładnie mnie obejrzał, znał mnie, mój gust i całe otoczenie hahaha. Jesteś przezabawny, idź poćwicz, bo brak ruchu źle na głowę ci już wpływa.

Odnośnik do komentarza

Znów jak nie masz argumentów to piszesz cytuje "bo w d. byłeś i g. widziałeś." tak mówią dresiary :) po zawodówce.
Poza tym piszesz cytuje "bo jakichś 2ch zakompleksionych dzieci neo" - chyba dwoje jeśli dzieci bo to rodzaj nijaki a nie męski ! Więc nie widzę po twoich tekstach ani za grosz kultury ani kszty wykształcenia. Dlatego z prostakami rozmowa zawsze sprowadza się do jednego obrażania. Idź już do tego MĘŻA swojego Achaa.

ps. jak byłaś z 0% tkanką tłuszczową też byłaś pewnie "laską" i wszyscy sie za tobą oglądali ? hehe pewnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Gość libertyprime

Macie naprawdę spore problemy jak widać...nie możecie zająć się czymś kreatywnym,ciekawszym,a nie non stop tylko wytykacie sobie ile wlezie.
Jesteście bezrobotni czy jak?

Ludzie,życie jest za ciekawe by psuć sobie z rana humor głupimi docinkami.
Nie znacie siebie,nic o sobie nie wiecie,a wyzywacie się od jakich tylko.Troszkę szacunku i kultury.Po co się od razu burzyć o głupoty.

Najlepiej dajcie sobie spokój i nie piszcie do siebie,ignorujcie się,skoro nie potraficie spokojnie rozmawiać między sobą.

A...bez obrazy Kurczak1999, ale kszty piszę się przez rz...

Odnośnik do komentarza

Kurczak napisałam tak, bo na początku chciałam napisać "chłopców", ale jednak dopisałam dzieci neo i nie zmieniłam już końcówki. Ty nigdy przypadkiem nie pomyliłeś się tu na forum? Pomyliłeś, bo nieraz widziałam więc akurat jedno zdanie o niczym nie świadczy. Mi chodziło o sposób wyrażania się rafaella. Jakby za grosz nie miał kultury i wykształcenia.

Odnośnik do komentarza

wykształcenie nie ma za bardzo dużo wspólnego z kulturą i obyciem, więc nawet jeśli go nie ma, to nie wyjeżdżaj mu że nie ma za grosz wykształcenia, bo to jest zupełnie inny temat, i mnie samą to razi, i innych ludzi na forum też bo już niejedna osoba to pisała. Najlepiej to wywalcie na siebie wiadra pomyj, zaraz tutaj przeczytamy "twoja matka to dziwka" i chyba nawet to nas nie zdziwi. Ludzie, ile można. Acha, matką jesteś, a takie pierdoły gadasz, nie masz się czym zająć? książkę mądrą poczytaj, może się dowartościujesz, i rozwiniesz kulturalnie, to Ci się odechce gadać do tych co "jakby za grosz nie mieli kutury i wykształcenia".

Odnośnik do komentarza

wybacz austeria, ale chyba uwielbiasz podlizywać się facetom :))) co raczej świadczy o twoim niedowartościowaniu, a nie moim. W swoim życiu przeczytałam masę książek, dzieckiem zajmuję i opiekuję się bardzo dobrze i niczego mu nie brakuje. Obecnie mam wakacje więc mam czas na odpisywanie wam tu na forum.
A wykształcenie ma wiele wspólnego z zachowaniem, bo właśnie takie chamidła jak rafaello najczęściej lądują w najgorszych szkołach i są najgorzej wychowani. Pewnie zaraz będzie wielkie oburzenie lecz niestety tak jest.

Odnośnik do komentarza

a co, nie jest tak, że się podlizujesz? Jest i dobrze to wiesz. Rafaello jest chamski wobec mnie, bo mu napisałam to, co mu nie odpowiadało, wyzywa mnie, a ty mimo wszystko jesteś po jego stronie, choć tak jak ja jesteś kobietą (chyba nie jesteś za wyzywaniem kobiet itp?). Po prostu chcesz się podlizać, bo prawdopodobnie masz kompleksy i czujesz się boska gdy mężczyźni za tobą obstają, co? hehe :D zawsze mnie śmieszyły takie dziewczyny, które ciągle latają za facetami, nawet za tymi nic nie wartymi, bo w ten sposób leczą swoje kompleksy. Przezabawne :)))

Odnośnik do komentarza

nieee tu nie o to chodzi że za nim obstaję, tylko o to, że nie wierzę w to, że on urwie tą gadkę, bo jak już zaczyna Cię wyzywać od chamskich szmat (tak to było? czy jakoś podobnie?) , to już jest z nim coś kompletnie nie tak, jakieś problemy emocjonalne czy coś. Dlatego po co zaśmiecać wątek takim czymś? a Ty się dajesz wplątać w te głupie gadki, i po co? przecież jesteś naprawdę mądrzejsza od niego (taka prawda, nie oszukujmy sie), i dojrzalsza, więc miałam nadzieję że w Twoich rękach będzie skończenie tej rozmowy. Nie tylko ja, bo dziewczyny wcześniej też o tym pisały, i też zwracały się do Ciebie głównie, bo wiedziały że raczej nie ma sensu do kogoś innego.
Tylko i wyłącznie tyle, to nie ma nic wspólnego z leczeniem jakiś kompleksów,podlizywaniem się lub obstawianiem za kimś.

Odnośnik do komentarza

wiesz, ja specjalnie nie biorę sobie do siebie jego słów tylko lubię się pokłócić czasami z kimś takim jak rafaello i kurczak :DDD taka już moja natura :)))
już nic do niego nie piszę, jak chce, to niech ze ścianą porozmawia :P

Odnośnik do komentarza

Austeria, no teraz to przegięłaś. Możesz mi napisać na jakiej podstawie Acha jest bardziej dojrzała niż ja?

Kobieto, napisałaś do niej mega kulturalnie a ona już zdążyła ci nawciskać pełno bzdetów próbując cię upokorzyć, że podlizujesz się facetom, że jesteś zakompleksiona, itd. A ty w nagrodę piszesz, że ona jest bardziej dojrzała ode mnie.
Szczególnie wtedy kiedy drwiła sobie z faktu wstawienia przeze mnie swoich fotek. Jakąś krzywdę jej zrobiłem tym faktem? Zaczęła wyzywać od pedałów, między innymi. To nazywasz jej cholerną dojrzałością? Co? No ale jeżeli ja użyłem wobec jej słowa powszechnie uważanego za obelżywe, to naturalnie od razu ryk, że nie szanuję kobiet!!! Bo wam, kur....a wolno, tak? Wolno wam obrażać, wyzywać, drwić ale w sytuacji kiedy ktoś odda wam pięknym za nadobne to już jest strasznie be, bo kobiet się nie obraża, tylko kobiety mogą obrażać. to masz Austeria na myśli? Czy może jeszcze mam ten post wytłuścić tłustym drukiem?

PS. Jak sama widzisz, zakończyłem dyskusję z Achą. Zaimponowałem ci? A może mam ci się podlizać?
I jeszcze te jej brednie "Ja się lubię kłócić, taka moja natura" Jesu, ona bardziej dojrzała. Zaraz się odezwie, nie martw się.

Odnośnik do komentarza

"już nic do niego nie piszę, jak chce, to niech ze ścianą porozmawia"

Acha, udowodnij, że jesteś ode mnie dojrzalsza i nie pisz do mnie. Pokaż wszystkim, że Austeria miała racje i nie odpisuj:) Bądź konsekwentna zgodnie z powyższym cytatem. To nie sztuka nie pisać do kogoś w sytuacji kiedy ten ktoś wcześniej przestał odpisywać. Więc jak? Stać cię na to? Czy może ktoś powinien mi zwrócić honor względem tego kto tutaj jest od kogo bardziej dojrzały?

Odnośnik do komentarza

Ojej, ale się zdenerwowałeś.. i miałeś trochę racji. Przepraszam Cię. Faktycznie nie jestem w stanie ocenić tutaj kto jest dojrzalszy/mądrzejszy/piękniejszy/elokwentny itd., tym bardziej, że Ciebie prawie nie znam, bo się mało odzywasz. Mój wielki błąd, wybacz. Nie chciałam Ciebie obrazić, tylko ją podbudować, żeby może poszła po rozum do głowy. Może poszła?

Tylko zwróć uwagę na jedno- gdyby było też do końca tak jak Ty mówisz, to nie dałbyś się jej zaczepić. już nie uwzględniając tego, że ona się zawsze daje, bo to inny temat, ale dlaczego Ty się tak dajesz? przecież nie możecie się wydzierać jak dzieci w piaskownicy "bo on/ona zaczęła", "bo on/ona powiedziała". Jeśli Cię obraża, to kulturalnie piszesz że rozmowa w taki sposób nie ma sensu i się nie odzywasz, po co jeszcze wzburzasz?
o zwracanie uwagi nie chodziło mi w tym wątku, ale też w innych, kiedy Acha się kłóciła z Kurczakiem na przykład. wtedy nie tylko Psychopata ingerował.

w ogóle to oboje zrobiliście mi przykrość. to, że wy się kłócicie, nie oznacza, że ja muszę trzymać jakąkolwiek ze stron. a tutaj jedno mi wyskakuje że się podlizuję facetom, a drugie że jakaś solidarność jajników. no to jak to jest tak naprawdę, co? bo chyba obie rzeczy się wykluczają.
nie musisz mi się podlizywać Rafaello, bo ja Cię lubię, Achę też. A że się nie lubicie wzajemnie, to nie musicie na innych przenosić swoich frustracji, tym bardziej kiedy ta osoba chce dobrze. może to ja po prostu powinnam się zamknąć, i chyba tak zrobię, bo jeszcze się innych rzeczy o sobie nowych dowiem.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie zamykaj się. Masz w pełni rację. Dałem się jej podpuścić, dałem się wciągnąć w zabawę jak w piaskownicy, masz rację, to prawda. Ja człowiek sprawiedliwy:) Gdzieś tam była jakaś chęć obrony własnej godności, nawet na czymś tak osobliwym z punktu widzenia interakcji międzyludzkich jak internetowe forum. Wiesz, mnie po prostu, wręcz, dobiła ta jakaś przedziwna zajadłość z jej strony odnośnie faktu wstawienia przeze mnie moich fotek. Nie wiem, reakcje jak z innej epoki, "dobiła" nie na zasadzie, że płakałem przez pół nocy i ogólnie nie mogłem się pozbierać:) ale, że do jakiego stopnia trzeba być podłym, żeby wobec osoby, która ABSOLUTNIE nie napisała nic obraźliwego, wulgarnego, więcej, która nawet nie złamała jakiegokolwiek punktu regulaminu, zachowywać się w ten sposób, tj wyzywać od homo, od chorych, od nawiedzonych itd. To wszystko były jej posty skierowane do mnie. I co? Wartość człowieka udzielającego się na forum mierzy się poprzez ilość opublikowanych postów? Bo chyba tylko tym można tłumaczyć chamskie komentarze psychopaty również wobec mnie i bronienie Achy. A że generalnie nie jestem osobą, która daje po sobie jeździć to też odpisywałem niejednokrotnie pięknym za nadobne jak to się ładnie mówi, zważ jednak, że nie ja zacząłem to wszystko w sensie epatowania chamskimi wpisami. A ty jesteś spoko, bo można z Tobą porozmawiać jak z człowiekiem. Jeżeli zaś chodzi o Achę to jestem gotów publicznie przyznać jej wyższość nade mną, jeżeli się nie odezwie, tak jak obiecała pisząc, że niech sobie gadam do ściany.

Odnośnik do komentarza

wierzę w to, że nie Ty zacząłeś.Wierzę też, że Cię to zabolało, bo mnie też bolą niektóre rzeczy wymierzone we mnie na tym forum, to normalna ludzka reakcja. Tylko po co takie coś ciągnąć w nieskończoność. przez ten czas mogliśmy porozmawiać na jakieś bardziej rozwijające tematy, a nie rzucać (czy tam ja czytać) obelg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...