Skocz do zawartości
Forum

Piękno kobiecego ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Gość tuttifrutti

Ale fajnie powiedzialas o tych cyckach! dokladnie! Alski sa ladne, nie powiem, ale czy po fotoshopie? Powiedz lepiej, Kurczak1999 (i pozostali ewentualni goscie plci meskiej), na co najbardziej zwracasz uwage jesli chodzi i cialo?

Odnośnik do komentarza

Ja jako facet uwielbiam jak ciało jest jędrne, a nie flakowate, nieważne czy skóra jest jasna jak papier czy opalona, ma być jędrna bez celulitisu :) oraz bez rozstępów a na to jest metoda sport i jedzenie zdrowe a nie śmieciowe, reszta to już detale każdy ma jakieś swoje ulubione ale nie są ważne bo i duża panna zrobi na mnie wrażenie jeśli jest interesująca :) wesoła i tyle. Ja lubię chude patyczaki jak na fotkach wyżej ale nie tylko z takimi byłem dziewczynami :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem gdzie Kurczak znajdzie laskę bez cellulitu :) w dzisiejszych czasach nawet te chude kobiety go mają niezależnie od stopnia wysportowania :) tylko nieliczne mają takie szczęście, iż u nich jest niewidoczny.
Ja mam cellulit, nie jest duży, ale mam, mam też krągłości w niektórych miejscach (choć ogólnie jestem szczupła, ciuchy noszę w rozmiarach S/M) a mimo wszystko też (podobnie jak Daria) uważam się za ładniejszą od tych kobiet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...