Skocz do zawartości
Forum

Związek z mężczyzną po rozwodzie


Gość violet cat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosiaczek1553

Krzysztof W to co byś zrobił na moim miejscu? jeśli chodzi o gotowość do tego związku to wolałabym z nim związek niż znów zadawać się z jakimś małolatem. Wiem jednak,że ten związek nie będzie łatwy....Mieszkamy w małym mieście a On jest osobą publiczną a do tego znam jego ex...Wrr mam mętlik w głowie sama nie wiem co mam zrobić!!!!

Odnośnik do komentarza

Na związek albo jest się gotowym, albo nie. Co bym zrobił? Podejrzewam że gdybym nosił w sercu wiele ran, nie angażował bym osoby z nadzieją, że może z czasem przy niej się wykuruje.
Dałbym jeszcze czas waszej znajomości, poznał bliżej zasady wynikające z jego stanowiska, pomimo unormowanego jego statusu może to być utrudnieniem dla rozwoju waszej relacji. Jednakże co do znajomości eks czy wielkości miejscowości, nie przywiązywał bym uwagi, gdyż to często tylko nasze tłumaczenia mające być tą linia obrony. Czasem nie potrzebnie sami sobie utrudniamy podejmowanie decyzji. Przede wszystkim skoncentrował bym się na cechach na których faceci polegali, czy pomimo swojej dorosłości ich nie powtórzy. Bywa tak, ze facet tzw, z doskoku jest odpowiedzialny i troskliwy. Zawsze można dać odczuć drugiej stronie zainteresowanie, jednakże przed wami jeszcze wiele trudnych rozmów.

Odnośnik do komentarza
Gość gosiaczek1553

wiem, że nie ma czasu bo ma masę obowiązków no ale jeśli by mu zależało to zachowywałby się chyba inaczej.... najgorsze jest to, że to on za każdym razem pierwszy się odzywa, proponuje spotkania, mówi to co mówi a wychodzi to co wychodzi....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...