Skocz do zawartości
Forum

Włoski wokół brodawek


Gość Antonina772

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antonina772

Witam.
Na początku chcę zaznaczyć, że wiem iż taki wątek na forum już się znajduje natomiast nie doszukałam się konkretnej odpowiedzi.
Mam 17 lat i od pewnego czasu zauważam że wokół moich brodawek wyrastają mi włoski. Jest ich kilka wokół obydwóch więc nie uważam, że jest to problem który należałoby zgłosić lekarzowi, jednak u mnie samej powodują one dyskomfort. Jak powinnam je usunąć? Boję się, że po wyrwaniu ich ilość się zwiększy, słyszałam również że to niezdrowe. Bardzo proszę o radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Antonina772

nie sądzę żeby był to problem z hormonami czy jakąkolwiek chorobą... chodzi mi tylko o sprawdzony sposób na pozbycie się ich. mam chłopaka a tak jak pisałam powodują u mnie dyskomfort :)

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Serdecznie,

Występowanie owłosienia wokół brodawek sutkowych nie jest niczym niepokojącym. Jeżeli natomiast pojawi się u Pani dodatkowo owłosienie w innych miejscach typowych dla mężczyzny(broda, piersi, brzuch, uda, plecy,) trzeba będzie się już tym szerzej zainteresować.
Myślę, że najlepiej jak uda się Pani do jakiegoś gabinetu dermatologicznego, świadczącego również zabiegi kosmetyczne. Wówczas otrzyma Pani pełną informację, co do możliwości usuwania, ceny poszczególnych zabiegów oraz ich skuteczności, na pewno zabieg usuwania trzeba będzie powtarzać co jakiś czas;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...