Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZielonaHerbata

jesli mezczyzna zdrowo sie odzywia to jego sperma ma inny zapach ale jak np duzo pali i zle sie odzywia to nie zawsze jest to "mily" zapach czesto po prostu brzydko pachnie i wiele dziewczyn to odrzuca, wazne aby facet dbal o siebie to oczywiste jak o siebie dba to nie ma sie czego brzydzic bo wie ze jest zdrowy czysty zadbany, to tak jakby dziewczyna nie chciala sie calowac po minetce

Odnośnik do komentarza
Gość Polykatorka

Pójdzie do dz**** ktora mu to zrobi i zalatwione. Nie powinnas sie wtedy denerwowac bo wykonala mu tylko "zabieg" o ktorym marzyl.
A tak w ogole to kochanie = polykanie.
Powiem Ci kochana mialam duzo lekow najwiekszy przy oddawaniu krwi. Udalo mi sie dopiero za 3cim razem bo tak to mdlalam. Widze tu analogie. Po prostu wylacz myslenie i niech wpusci w Twoje usta swoja milosc a zobaczysz ze to nie jest takie zle.

Odnośnik do komentarza

to nie dowód miłosci tylko obopulny ,wspaniały sex,ja mam spory wytrysk gdy dochodzę podczas sexu oralnego który uwielbiam i mój partner wylizuje mnie do końca,nawet przytrzymuje go za głowę żeby nie uciekł,więc dla czego ja mam nie zrobić tego samego jemu, wszystko można polubić także spermę!

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

Moim zdaniem to takie eksperymenty można robić ale w stałym związku gdzie jest miłość zaufanie dojrzałość emocjonalna i szacunek. a jeśli ten chłopak Cię zostawi po tym wszystkim już nie będzie mu zależało bo dostanie od Ciebie takie dowody miłości(?!)i jeszcze pochwali się kolegom to co zrobisz? Nie będzie Ci wstyd że się tak poniżyłaś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...