Skocz do zawartości
Forum

Seks z nieznajomym


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZielonaHerbata

a co jest ciekawego w motocykliscie oprocz tego ze ma dziwny kombinezon? mnie nie kreci, poza tym wiesz, strazak czy policjant to oprocz munduru liczy sie jeszcze to ze jest odwazny, ze naraza zycie tak naprawde dla dobra innych, a motocyklisci narazaja zycie chyba tylko z wlasnej proznosci i dla szpanu

Odnośnik do komentarza

Jakie dziwne kombinezony!!!!!!!!!!!!!!!! Motocykliści mają coś takie w sobie, po za tym są wolni. I to mnie zawsze w nich pociągało. Ta wolność. Sama jeżdżę i nie wyobrażam sobie aby mój ewentualny partner nie był motocyklistą. :P Po za tym to bardzo seksowne facet w kurtce motocyklowej na pięknym motorze. Kto nie jeździ to tego nie zrozumie....

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jezu znów ... co cię denerwuje że nie stoją w korku ? To kup sobie motocykl i też zamiast 1h do pracy będziesz jechała 20 min. To uważasz że ludzie na skuterach i rowerach powinni jechać za samochodami w koreczku jeden za drugim zamiast myknąć w korku sami go nie powiększając? Byłaś kiedyś w cywilizowanych krajach poza polską? Denerwujesz się bo ktoś szybciej przejedzie bo zanim ty wrzucisz 1nkę w aucie ja już jestem na kolejnym skrzyżowaniu? Boże uchroń

Odnośnik do komentarza

Kurczak ty się tak nie unoś:) bo ci żyłka pęknie:) Kultura jazdy w Polsce i konflikt motocykliści kontra reszta świata jest stary i można dyskutować o tym w nieskończoność. Ile to się przegadało na zlotach o tym w barach i na forach.... temat rzeka.:(Po jednej i po drugiej stronie są przypadki beznadziejne. Ja się rzadko przepycham do przodu, ale to dlatego, że jestem początkująca i nie mam jeszcze doświadczenia ale potem kto wie, szczególnie że teraz mają się zmienić przepisy odnośnie właśnie tego stania w korku.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie są zawistni, i zazdrośni panny obgadują te ładniejsze lub z większym cyckiem , kierowcy są wkurzeni na jednoślady a przecież każdy jest inny ja oprócz tego że mam motocykl mam auto i jestem kierowcą w inne dni, a czasem nawet rowerzystą i pieszym jak każdy z nas trochę empatii i szacunku a nie taka pierdoła jedzie w aucie nie patrzy w lusterkach gada przez telefon i zła na wszystkich innych :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...