Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

;)
Jeśli nic nie jemy to organizm samoczynnie zaczyna magazynować tłuszcze a nie je spalać. Dopiero po miesiącu głodówki brakuje mu energii i zaczyna pobierać z zapasów. Nasz organizm jest bardzo mądry więc lepiej nie robić go w konia^^
Poza tym warto brać pod uwagę synergię produktów - a jaki sposób na siebie oddziałują. Czasami dwa produkty są zdrowe, mało kaloryczne i w ogóle cacy, ale spożywanie ich razem nie daje nic dobrego a organizm nie ma pożytku z takiego posiłku. Lepiej najpierw trochę poczytać, poznać siebie, odchudzać się z głową i JEŚĆ - żeby mózg mógł pracować podczas tego odchudzania^^

Odnośnik do komentarza

Które z wymienionych tabletek będzie mieć lepsze działanie ? Patrząc na skład ?
proszę o konkretną odpowiedź

1. Minilinia

Skład
Kompleks roślinny Oxylia zawierający ekstrakt z nasion czarnej fasoli, ekstrakt z owoców oliwki oraz ekstrakt z liści rozmarynu, chrom, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, otoczka (hydroksypropylometylocel uloza - substancja glazurująca, skrobia, talk - substancja przeciwazbrylająca, hydroksypropyloceluloza - substancja glazurująca, trójglicerydy średniolańcuchowe), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

2 tabletki zawierają:
Kompleks roślinny Oxylia 500 mg w tym:
ekstrakt z nasion czarnej fasoli 410 mg
ekstrakt z liści oliwki 45 mg
ekstrakt z liści rozmarynu 45 mg
chrom 40 µg (100% zalecanego dziennego spożycia)

2.SIMPLIQ

Skład
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z białej fasoli, ocet jabłkowy, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, hydroksypropylometylocelu loza (substancja glazurująca), wyciąg z alg brunatnych i wyciąg z pestek winogron, dwutlenek tytanu (barwnik), stearynian magnezu (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), chlorowodorek pirydoksyny), chlorek chromu (III), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).
Produkt zawiera zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, nasiona soi, mleko, orzechy, seler, gorczycę oraz dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg w przeliczeniu na SO2.

3.OLIMP THERM LINE FORTE

Skład
ekstrakt z owoców cytrusowych, ekstrakt gorzkiej pomarańczy, L-tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt guarany, kofeina bezwodna, ekstrakt imbiru, winian L-karnityny, chelat aminokwasowy chromu, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt pieprzu czarnego, substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, żelatyna, barwniki E171, E124, E122, E131.
Informacja żywieniowa 4 kapsułki
SINETROL® XPur opatentowany ekstrakt owoców
czerwonych pomarańczy, grapefruitów i cytrusów
/ 90% polifenoli, 20% flawanonów
w tym:
guarana
900 mg

90 mg
Thermogenic Blend™ 1433 mg Ekstrakt zielonej herbaty (Camelia sinensis) 55% EGCG - galusanu epigallokatechiny 281 mg Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 333 mg Ekstrakt zielonej kawy (Green coffee bean extract) 50% ACG – kwasów chlorogenowych L-tyrozyna Ekstrakt guarany (Paulinia cupana extract) 22% kofeiny 241 mg Ekstrakt imbiru (Zingiber officinale) 5% gingeroli Winian L-karnityny Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsium annuum) 8% kapsaicyny Ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum extract) 95% piperyny Chrom 150 µg (375%*) Kofeina (z kofeiny bezwodnej i ekstraktu guarany)
(z Sinetrolu®, ekstraktu guarany i kofeiny bezwodnej)
4.Olimp Therm Line 2

Skład :
Ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt guarany, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, winian l-karnityny, L-tyrozyna, kofeina, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

2 kapsułki:

ekstrakt z zielonej herbaty
300mg ekstrakt z pomarańczy gorzkiej 250mg ekstrakt z guarany 250mg kofeina 70mg L-tyrozyna 100mg L-karnityna 200mg

5.FIGURA EXTRASLIM
Składniki ekstrakt z guarany (19,34%), żelatyna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z zielonej kawy (9,67%), winian L-karnityny (9,67%), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (7,74%), ekstrakt z zielonej herbaty (7,74%), kofeina bezwodna (7,74%), substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, ekstrakt z pieprzu czarnego (0,97%), ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (0,97%), substancja przeciwzbrylająca - krzemionka koloidalna, pikolinian chromu, barwniki: dwutlenek tytanu, czerwony tlenek żelaza
Składnik
1 kapsułka (517 mg)
2 kapsułki (1034 mg)
(zalecana dzienna porcja)
Pieprz kajeński (ekstrakt 20:1)
w tym kapsaicyna
100 mg
0,4 mg
200 mg
0,8 mg
Pomarańcza gorzka (ekstrakt 10:1)
w tym synefryna
400 mg
2,4 mg
800 mg
4,8 mg
Guarana (ekstrakt 0,07:1)
7 mg
14 mg
Zielona herbata (ekstrakt 20:1)
800 mg
1600 mg
Pieprz czarny (ekstrakt 10:1)
50 mg
100 mg
Zielona kawa (ekstrakt10:1)
500 mg
1000 mg
Chrom
10 µg (25% RDA*)
20 µg (50% RDA*)
L- karnityna
34 mg
68 mg
Kofeina
59,4 mg
118,8 mg
____________

Odnośnik do komentarza
Gość makatka90

Panda
ja bym chciala zeby były takie cud pigułki bierzez przez miesiac i np 5 kg mniej - to by było cos! oczywiscie bez efektu jojo!!

Też tak bym chciała, ale z tego co słyszałam nie ma już na rynku żadnych środków powodujących odchudzanie. Kiedyś była Meridia, ale ją wycofano.
Ja teraz używam Figury no appetite, bo chamuję uczucie głodu, a ja niestety jestem łakomym głodomorem :P

Odnośnik do komentarza

Moje dwie koleżanki zaczęły stosować suplement diety o nazwie zielona kawa. Przy zastosowaniu tego suplementu, zwiększeniu aktywności fizycznej i zmianach w diecie, efekty są naprawdę wspaniałe. Suplement zachowuje się jak "dopalacz" w staraniach nad zrzuceniem kilogramów. Jeżeli zrobisz wszystko stopniowo i z głową, na efekt długo nie będzie trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak dobra dieta i trochę ruchu. Stosuję już kilka miesięcy dietę strukturalna i biegam 3 razy w tygodniu. Nie tylko schudłam, ale czuję się świetnie. Zmęczenie, które towarzyszyło mi już dłuższy czas po prostu odeszło, a na dodatek mam więcej energii. Tak więc tylko odpowiednia zbilansowana dieta.

Odnośnik do komentarza

"przerobiłam" kilka suplementów, moje odchudzanie trwa już trochę :-) chyba najbardziej podszedł mi 2beslim, faktycznie jak zaczęłam go stosować, waga bardziej drgnęła, ja też czułam mniejsze łaknienie i nie obżerałam się jak szalona słodyczami. To pewnie przez chrom, który jest jednym ze składników.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o suplement diety na odchudzanie o nazwie slimcea, to szczerze mogę go polecać kobietom które chcę zrzucić pare kilogramów, znam sporo osób które z niego korzystały, ale i sama osobiście go brałam. Średni efekt nas wszytskich po 3 miesięcznej kuracji wyniósł 12 kilogramów, sama osobiście schudłam 11, były osoby które schudły nawet 15 ale i takie które pozbyły się 7 kilogramów w tym okresie, więc skteczność tych tabletek poprostu zależy od naszego organizmu, jak go przyswaja. Mimo wszystko nie warto się poddawać bo moim osobistym zdaniem nawet te 7 kilogramów to sporo :)

Odnośnik do komentarza
Gość kawiarenka

Przez trzy miesiące stosowałam suplement diety Foreverslim.Dzięki połączeniu diety i tych tabletek w końcu udało mi sie schudnąć.A z nadwagą walczyłam przeszło cztery lata a tu wystarczyły trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś też byłam sceptycznie nastawiona do suplementów diety, ale od kiedy zauważyłam za po skończeniu 40 lat, już tak łatwo nie jest mi schudnąć, odstawienie pieczywa i ograniczenie słodyczy nie wystarcza, postanowiłam spróbować suplementu. Jestem na etapie poszukiwania. Możecie polecić mi coś, co jest teraz dostępne na rynku, jest jednocześnie skuteczne ale i bezpieczne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...