Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich serdecznie

To moj pierwszy post na tym forum. Chcialem sie ze wszystkimi przywitac jakos ladnie a ten temat wydaje sie byc najbardziej odpowiedni.
U mnie calkiem dobrze ale to dlatego ze w tej chwili na wiejacy wiatr patrze przez okno.
Do watku prezentow moge dodac od siebie ze te wlasnorecznie robione prezenty chyba ciesza najbardziej. Bardzo na pewno ciesza tez te prezenty ktore sa praktyczne. Dla sportowca (biegacza) tetnomierz bylby jak najbardziej praktyczny i pozyteczny (tetnomierz ze stoperem w zegarku to juz pewnie wypas). O tym co kupic rodzicom to juz chyba ich dzieci powinny najlepiej wiedzieciec bo to wlasnie oni wiedza czym sie zajmuja, co lubia robic itp.

(...) Pozytywny egoizm dopuszczam do glosu
Skoro to on sam moje mysli popsol
Sluchaj, marze jak zyc mogloby sie dobrze
On przerywa mowiac mi bym zachowal odstep (...)

Odnośnik do komentarza

mam problem. nie moge dodac watku. probuje od prawie 10-u godzin, a wydaje mi sie ze nikt inny nie dodawal nowego w tym czasie. i nie wiem czy to wina tego ze z internetu korzystam w telefonie, czy jakiegos bledu na forum. jesli to to piersze to moze ktos moglby dodac watek w moim imieniu? - prosba.
watek pod tytulem: zarywane noce (brak snu)

Lady in Red
wiesz żeby to było takie proste. Rodziców znam bardzo dobrze, ale tyle już wigilli byłó że kończą mi się pomysły :)

Podzielam "bol".. jeszcze urodziny, imieniny. nie ma lekko :)

(...) Pozytywny egoizm dopuszczam do glosu
Skoro to on sam moje mysli popsol
Sluchaj, marze jak zyc mogloby sie dobrze
On przerywa mowiac mi bym zachowal odstep (...)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

co do wątków to nie wiem bo nic nie zakładałam. ale co do prezentów to też mam ten ból. Nie chcę się powtarzać z prezentami, i już naprawdę brakuje mi pomysłów. A nie chcę iśc na łatwiznę w postaci kosmetyków czy bonów

Odnośnik do komentarza
Gość Adelajda23

ja mogę coś powiedziec o wątkach :P Własnie dodałam, swój na ciąży. jak nie chce CI wysłać wątku to otwórz równolegle nową zakłądkę z tym forum gdzie chcesz umieścić post, po czym przekopiuj treść, tytłu i gotowe powinno pójść...

Odnośnik do komentarza

Ale, że film?

EFEKT MOTYLA, czy dramat to nie wiem, ale psychologiczny na pewno i bardzo bardzo polecam.

MECHANICZNA POMARAŃCZA, dramat, ale nie wiem czy psychologiczny i szczerze nie zapadł mi w pamięć ten film.

Oba filmy oglądałam kiedyś na uczelni, o profilu adekwatnym do psychologii, więc filmy muszą być na rzeczy. Do efekt motyla nie raz powracałam.

Ale są do znane filmy, pewnie widziałaś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...