Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię zapomnieć o byłym chłopaku


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Problem.... Nie Potrafgie Zapomnieć O Swoim Byłym Chłopaku:(:( Byliśmy Ze Sobą Rok Czasu Było Pięknie Do Momentu Gdy Nie Zaczął Być Chorobliwie Zazdrosny O Mnie.... Mam 19 Lat On jest Młodszy Ode Mnie O Rok.... Kiedy Od 2 Miesięcy Zaczeliśmy Sie Kłocić .... Zaczął Mnie Wyzywać Od Najgorszych .... Nie Zdradziłam Go Chodz On Tak Mysli.... Za Kazdym Razem Nasza Klotnia Konczyla Sie Strasznie.... Zaczął Mną Szarpać Ciągnąć Za Włosy!! Dusić .... Kiedy Wracaliśmy Sie Od Kolegi Wypil Z Pare Piw I Zaczal Byc Agresywny wobec mnie nie chcial mnie poscic do domu powiedzial ze nie trafie dzisiaj ze on mnie zabije ze ejstem tylko jego i nikogo wiecej ..... Probowalam Mu Uciec Ale Nie Zdolalam. Jakis pan sie zatrzymal podwiozl mnei do domu nie mowilam nic mamie zamknelam sie w sobie .... zaczelam sie spotykac z kims zeby zapomniec ale za kazdym razem co sie spotkam z kims on mnie sledzi i jest strasznie!! wczoraj czekal na mnei pod klatka kolegi ..... zlapal mnie zucil o barierke rozwalil mi telefon!! Chcialam podac to na policje ale kocham gooo i ajkos nie potrafie!! On Mnie Niszczy Fizycznie I pSYCHICZNE !! Ze Nie Raz Mam Glupie Mysli.... :( Co Mam Zrobić Zeby Zapomnieć ...??? Prosze O Pomoc

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno!!!!!! Jak możesz go kochać?????
Twój chłopak ma ogromny problem ze sobą i potrzebuje pomocy psychologa, może być niebezpieczny może zrobić Ci krzywde!!! To jest niezdrowa sytuacja Twój były potrzebuje pomocy specjalisty w przeciwnym razie moze dojsc do nieszczescia i nigdy nie bedziesz mogła spokojnie wyjsc z domu bo Cie bedzie sledził albo Cie skrzywdzi!!

Powiedz o wszystkim mamie i jak sytuacja się powtórzy zgłoś to na policję, Twój chłopak może być niebezpieczny. zrób to nie tylko dla siebie ale i dla niego, on potrzebuje pomocy psychologa, jesli Ci na nim zalezy pomóż mu w ten sposób. Może trochę drastyczny i stanowczy, ale przynajmniej skuteczny. Zgłoś to na policje i powiedz o całej sytuacji swojej mamie, bo w tej chwili jestes narazona na niebezpieczenstwo!! Nikt nie ma prawa Cie ciagnac za włosy rozbijac telefon i śledzić!! To jest napaść!!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...