Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na grube uda


Gość an...zo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż pierwszym z moich problemów są masywne uda (wydaje mi się że jest to wina rozbudowanych mięśni, gdyż przez 6 tygodni musiałam robić na nie ćwiczenia - z powodu bólu kolan ale nie mam pewności). Czy jest jakaś możliwość wyszczuplenia ich? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałabym móc w lato chodzić w krótkich spodenkach ;)
Kolejnym problemem są grube ramiona oraz wałki pod pachami(nie są one duże, ale jednak są). Chciałabym się tego tłuszczyku pozbyć. Czy jest jakiś efektywny sposób? Jeśli tak, proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

nie sądze aby przez 6 tygodni tak Ci się rozbudowały miesnie ud... szczególnie po ćwiczeniach bez obciążenia. Moim zdaniem aby je wyszczuplić możesz np biegać. To nie sprawi że od razu Ci się mięsnie tak rozbudują ze nie będziesz mogła chodzić w spodenkach

Odnośnik do komentarza

W takim razie jeżeli chcesz szybko schudnąć z ud w krótkim czasie i zastanawiasz się, czy jest to możliwe i jak to zrobić w bezpieczny sposób to warto skorzystać ze wskazówek profesjonalistów i możesz je znaleźć na przykład w artykule https://anetaflorczyk.net/jak-schudnac-z-ud-w-2-tygodnie/ pokaże Ci, jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów z ud w ciągu 2 tygodni. Dowiesz się, jakie ćwiczenia warto wykonywać oraz jakie zasady żywieniowe stosować, aby osiągnąć zamierzone efekty. Dodatkowo, artykuł zawiera praktyczne wskazówki, jak motywować się do regularnych treningów i utrzymywania zdrowej diety. Trzymam kciuki i koniecznie daj znać jak się obwód ud zmienił po tych zmianach!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...