Skocz do zawartości
Forum

Brak chęci do życia i myśli samobójcze


Gość adka17

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj, w życiu są przeszkody każdy je ma nic nie poradzisz rz z górki raz pod górkę ale nie poddawaj się tak łatwo. z każdego problemu jest wyjscie z KAZDEGO!!!!!!!!!!!
kiedy mamy problem wydaje nam się on wielki i boimy sie ze nie poradzimy z nim sobie, ale to nie prawda. poradzimy tylko nie mozna sie poddawac. musisz isc do psychologa porozmawiac o swoich emocjach zapnowac nad nimi i pełna energii wziac sie za swoje zycie uda Ci sie.
Samobojstwo to zadne rozwiazanie to tylko ucieczka, a dlaczego masz uciekac skoro mozesz wygrac? naprawde chcesz zrezygnowac ze szczesliwej przyszlosci? taka Cie czeka tylko musisz o nią walczyc, nie poddawaj sie, zapisz sie do psychologa idz nawet do poradni zdrowia psychicznego powiedz ze jest Ci ciezko. Walcz o Siebie, nie poddawaj sie!! jak chcesz poklikac to pisz!! warto walczyc naprawde za rok bedziesz sie smiala z tych problemow!!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się stało, ale co to by nie bło to nie jest powodem do tego by odbierać sobie życie. Często jest tak że jak życie zamyka Ci drzwi to otwiera okno. i tak trzeba do tego podchodzić, jesii coś Ci nie wychodzi to szukaj w tym pozytywu i innych możliwości jakie przed tobą się otwierają.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z psychologiem. Czasem problemy wydają się wielkie i sądzimy, że sobie nie poradzimy z nimi, ale to nie prawda. Z każdej sytuacji jest wyjście, każdy problem można rozwiązać. Nie poddawaj się tak łatwo. Nie ważne co się dzieje, za jakiś czas to wszystko się zmieni, ułoży Ci się lepiej. Po każdej burzy wschodzi słońce. Poradzisz sobie z każdą przeciwnością, ale musisz mieć motywację, energię, a to zyskasz dzięki pomocy psychologa. Samobójstwo to nie rozwiązanie. Nie rezygnuj ze wspaniałej, szczęśliwej przyszłosci przez tymczasowe samopoczucie. Wszystko się ułoży, jestem tego pewna, jeśli chcesz - napisz co się stało, postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie, jeśli wolisz porozmawiać z kimś bezpośrednio - porozmawiaj z psychologiem. Możesz także zadzwonić na poniższy numer telefonu, aby porozmawiać i uzyskać porady. Pamiętaj, śmierć nie jest rozwiązaniem, warto walczyć o siebie! Powodzenia!

DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH DEPRESJI
tel. 022 838 34 96
Stowarzyszenie ISKRA przy ośrodku Nowolipie
czwartek w godz. 17.00 - 19.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...