Skocz do zawartości
Forum

Czy można kochać dwie osoby jednocześnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co. Robię to z przyjemnością. Wiesz, skoro chcesz to zakończyć i spróbować związać z Piotrkiem musisz trochę poczekać. Odpocząć. Zapewne zerwanie nie będzie dla Ciebie proste, a tym bardziej dla twojego chłopaka. Zapewne będzie też bardzo zazdrosny i cierpieć, że odchodzisz do innego. Zrób to delikatnie i go nie zrań. A co do Piotrka życzę Ci powodzenia. Obyś dobrze ułożyła Sobie życie miłosne.
Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza

jak masz takie wrażenie że Twój obecny związek się kończy to cierpisz jak myślisz o tym co było na początku między wami i chce Ci się koszmarnie płakać jak nie to faktycznie daj sobie szanse z innym bo związek na całe życie to wyzwanie oparte tylko i wyłącznie na MIŁOŚCI

Odnośnik do komentarza

to jak nie jest Ci przykro to sama widzisz że szkoda życia doradzam randkowanie i szukanie takiej osoby przy której dzień dnia będzie cudowny a po długich latach nawet dzień rozłąki będzie straszny ja tak mam do dziś z moim mężem choć różnie z nami bywało jesteśmy ze sobą od 2002roku a dalej nie możemy bez siebie żyć mimo kłótni jakie prowadzimy czasami życzę powodzenia i trafnych wyborów.

Odnośnik do komentarza

Anna... Przecież sama piszesz, że Twój obecny nie dość, że o Ciebie nie zabiega, to jeszcze ciagle ma o coś pretensje, jest nieczuły, itd. Nie widzę tu miłości z jego strony. Jaki jest sens, żebyś dłużej tak się męczyła? To co, masz obowiązek dalej z nim być, bo byliście ze soba 3 lata? Co to ma do rzeczy, ile ze sobą byliście?
Zgadzam się z Tobą, to sie już wypaliło. Zamiast na siłę tkwić w czymś, w czym jestes nieszczęśliwa, poszukaj tego szczęścia tam, gdzie masz szansę je znaleźć. Może przy tym chłopaku, w którym jestes teraz zauroczona?:)

Odnośnik do komentarza
Gość zielony kapturek7777

Odpowiadając na pytanie główne- myślę, że tak. Z tym ,że innym rodzajem uczucia. Miałam pierwsze udane małżeństwo, lecz krótkie-mąż zginął tragicznie; teraz mam drugiego, równie dobrego męża i znów jest tym jedynym... Chociaż żywię uczucia do obydwu, one są inne.
Wiem, że Twoja sytuacja znacznie się różni, ale
Ty, Autorko postu jeszcze nie wybrałaś na całe życie, więc warto przemyśleć, czy to jest ta, własciwa osoba, z którą będziesz szczęśliwa. Łatwo zmarnować swoje życie, tylko po co...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...