Skocz do zawartości
Forum

Życzenia Noworoczne


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

ponieważ jutro popołudniu wyjeżdzam na parę dni (zaplanowałam z facetem Sylwestra w górach!), prawdopodobnie nie zajrzę przez parę dni na Forum. Dlatego chciałabym Wam złożyć życzenia, a więc.... :)

Całej Redakcji portalu abczdrowie, moderatorom, a przede wszystkim Wam - Użytkownikom, którzy wspierają i którzy wsparcia szukają, życzę samych szczęśliwych dni w Nowym Roku. Żeby spełniły się Wasze marzenia, żeby uśmiech gościł na Waszych twarzach, żebyście byli zadowoleni z siebie, czuli się spełnieni. Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od obecnego. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi, niech radość zamieszka w Waszych serduszkach!

monthly_2011_12/zyczenia-noworoczne_17.jpg

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Soniu, pozazdrościć planów sylwestrowych... oby w tych górach trochę śniegu chociaż było :)

Ja również chciałam się przyłączyć do życzeń i życzyć wszystkim wyjątkowym osobom, które tu zaglądają, aby Nowy Rok okazał się lepszy od tego, pełen szczęścia i pozytywnych niespodzianek, aby każdy z Was odnalazł sens życia, jeśli jeszcze go nie odkrył. Buziaki :*:*:* :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok,
stary już umyka więc wznieśmy puchary,
tańczmy do rana, niech los nam
nie szczędzi kawioru i szampana.
Życzę wszystkim forumowiczom oraz obsłudze tego forum, aby ten Nowy Rok był dużo lepszy od poprzedniego i aby to co złe nigdy was nie dotyczyło, aby ludzie, których spotkacie na swej drodze, zawsze byli serdeczni wobec was. Trzymajcie się cieplutko:)

monthly_2011_12/zyczenia-noworoczne_18.jpg

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Kochani! Niech te Święta Bożego Narodzenia obfitują w łaski od Nowonarodzonego Pana Jezusa.., pod choinką samym trafionych prezentów, miłości od bliskich....radości, uśmiechu,szczęścia ........ i pamiętajcie żeby ten talerzyk ,który stawiamy w czasie Wigilii dla nieproszonego gościa ,znalazł swojego właściciela...
W Nowym roku samych szczęśliwych dni!!!:-))))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...