Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w zrozumieniu i doradzeniu co mam robić z relacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną. Znamy się już dłuższy czas ale od jakiś 2 miesięcy nasz kontakt jest codziennie niby dzielą nas 100km ale to nie problem. Kilka spotkań były przytulenia lub buziaki ale ostatnie jak sie widzielismy jechalismy na swieta do naszego miasta rodzinnego. Trzymaliśmy się za rece przytulania i pocałunki. Ale od tamtego czasu czuje jakby mnie unikała niby rozmawiamy ale trudno nam zgrać spotkanie. wróciła do siebie nie dając znać. gdy zapytałem czemu i co to powiedziała że koniecznie musiała coś zrobić w biurze a powiem że to jej firma i strasznie duzo pracuje co rozumiem i podziwiam i ma nienormowany czas by utrzyamac sie. druga rzecz napisała ze nie chciała naduzywać mojej życzliwości bo wie ze bym chciał z nią jechać. ale dodała ze docenia wszystko co robie dla niej i chce się z nią spotykać ale dawno z nikim nie była i dłużej jej się schodzi z wdrążeniem w jakoś relacje. probowałem zaproponować w weekend spotkanie i pogadanie ale wywineła sie z tego bo akurat co było prawdą miałą gosci z rodziny u siebie. Wiem wszystko jest zakrecone ale nie wiem na czym stoje i chce poznać opinie innych co mam myslec i co robić czy bezposrednio zapytać czy jestesmy razem czy cos ponieważ nie chce wywierać presji ale chce wiedzieć czy jestesmy razem i dalej dązyć do rozwijania tej relacji, 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2023 o 12:14, Szpagat napisał(a):

czy bezposrednio zapytać czy jestesmy razem czy cos ponieważ nie chce wywierać presji ale chce wiedzieć czy jestesmy razem i dalej dązyć do rozwijania tej relacji, 

Moim zdaniem juz dawno powinieneś o to zapytać, juz wtedy gdy chwytaliście się za ręce i przytulali. Bo wg mnie ( ale moze jestem starej daty) za ręce nie trzyma sie z przypadkowym czy nowo poznanym człowiekiem 😉  Masz prawo wiedzieć na czym stoisz więc zapytaj.

W dniu 6.11.2023 o 12:14, Szpagat napisał(a):

napisała ze nie chciała naduzywać mojej życzliwości bo wie ze bym chciał z nią jechać. ale dodała ze docenia wszystko co robie dla niej i chce się z nią spotykać ale dawno z nikim nie była i dłużej jej się schodzi z wdrążeniem w jakoś relacje.

A co dla niej robisz? Z zacytowanych słów moge jedynie podejrzewać, że dziewczyna ma niskie poczucie wartości, została bardzo zraniona co dodatkowo pogorszyło jej samoocenę. Świadczą o tym choćby słowa o nadużywaniu życzliwości, docenianiu za to, że sie chcesz z nią spotykać. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...