Skocz do zawartości
Forum

Jak zakręcić włosy sięgające nieco powyżej ramion?


kotek528

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, kotek528 napisał:

W moim przypadku wałki i papiloty odpadają, bo nie mogę w nich spać, mam niepodatne włosy. Co mogę zrobić, aby je ładnie zakręcić? Chodzi mi o mocne fale. Liczę na szybkie odpowiedzi.

P.S: nie mam lokówki ani prostownicy.

 Nic nie piszesz jak długie masz te włosy. Powiem tak: czy jest coś piękniejszego jak goła kobieta wychodząca z łazienki, której długie włosy przełożone do przodu opadają na piersi? Ileż to tajemniczości w takim widoku, wyobraź sobie że bez względu na to czy są falowane, kręcone, czy proste! To już nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Każdy dojrzały men najpierw skieruje wzrok na tajemnicze piersi przysłonięte włosami, dopiero po chwili skieruje wzrok na tajemnicze gniazdko, myśląc o zagnieżdżeniu się w nim 😉 🙂  Miłej niedzieli ha ha ha.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, kotek528 napisał:

Ale z ciebie zbok...

W temacie napisałam, że mam włosy nieco powyżej ramion. Jeśli nie masz mi nic mądrego i normalnego do powiedzenia, to najlepiej się nie odzywaj.

 Nie napisałaś tego w temacie, tylko w tytule a to różnica. Faktycznie skupiłem się na tekście. Zbok? Bo napisałem o nagiej kobiecie?? Jeśli dopiero co byłaś u Pierwszej Komunii Świętej - to bardzo mocno przepraszam. Dopiero teraz sobie uzmysłowiłem, piszesz że nie masz lokówki ani prostownicy, chyba wszystkie dorosłe kobiety coś tak prostego posiadają.  Może podbierz mamie? Czyżbym trafił z tą Pierwszą Komunią? 🙂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kotek528 napisał:

Rzeczywiście chodziło mi o tytuł, mój błąd. Jestem już kilka lat po komunii, moja mama nie używa tego typu sprzętów. Nie wiem, czy to, co teraz napiszę, ci się spodoba, ale nie zamierzam się z tobą kłócić o taką błahostkę, bo nic dobrego nam to nie przyniesie. Pozdrawiam.

Kotek 🙂 o jakiej ty kłótni mówisz? Kłócić się, to ja się nie kłóciłem  chyba z tyle lat co ty masz, jestem niesłychanie spokojnym, ugodowym, romantycznym człowiekiem. Może poproś mamę by ci sprawiła taki prezent jak np. lokówka, może na urodziny, może za dobre oceny?  Dużo przyjemności, radości i zero smutków, w dorosłym życiu ci życzę 🙂  Chyba już mnie nie będziesz brzydko nazywała zb*** 😉  🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...