Skocz do zawartości
Forum

No i co teraz


Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż stosuje wobec mnie uniki. Podczas pracy jest zajęty, po pracy spędza czas na swoim hobby. Po hobby zakrywa się telefonem, telewizją albo rozmowami telefonicznymi. Nie jestem w stanie znaleźć 5 minut pomiędzy na mnie. Jak ja zacznę się przytulać to on nadal kontynuuje to co robi albo mówi że nie ma czasu i później które nigdy nie nadchodzi.

 

Przykładowy dzień:

9-18 jest na rowerze z kumplem, 90 km/lub pracuje i symuluje że coś robi waznego

18-19 przyjezdza, je kolacje i rozmawia przez telefon z kumplem

20-21 przegląda obrazki na FB/oglądać filmiki na yt

22- śpi 

Nie ma nic pomiędzy co jest związanego ze mną, a jeżeli chce mu w tym przeszkodzić to mnie zbywa

Ma urlop i nie jest w stanie mi poświęcić godziny na wyjście gdziekolwiek bo: umówił się z kolegą, musi jechać na rower, musi obejrzeć serial, ma wazną rozmowę telefoniczną biznes spotkanie, konferencje czy jest zaproszony gdzieś. Tych kolegów ma chyba z 10 i naprzemiennie spędza z nimi czas.

Po czym po takim dniu woła mnie do łóżka żebym o niego się zatroszczyła, a jeżeli jestem niechętna to się odwraca i idzie spać.

Chyba nie tak wygląda relacja. Problem w tym że ja już komunikowałam że nie poświęca mi czasu, że więcej spędza z kolegami etc. Ale widać bez skutku.

Pomijając fakt że jest nieczuły i nie ma potrzeby się ze mną przytulać, całować i dbać o moje uczucia. Trochę inaczej to wyglądało rok po ślubie a teraz idzie czwarty i niech jakiś facet to skomentuje plis.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Karolaola napisał:

Mój mąż stosuje wobec mnie uniki. Podczas pracy jest zajęty, po pracy spędza czas na swoim hobby. Po hobby zakrywa się telefonem, telewizją albo rozmowami telefonicznymi. Nie jestem w stanie znaleźć 5 minut pomiędzy na mnie. Jak ja zacznę się przytulać to on nadal kontynuuje to co robi albo mówi że nie ma czasu i później które nigdy nie nadchodzi.

 

Przykładowy dzień:

9-18 jest na rowerze z kumplem, 90 km/lub pracuje i symuluje że coś robi waznego

18-19 przyjezdza, je kolacje i rozmawia przez telefon z kumplem

20-21 przegląda obrazki na FB/oglądać filmiki na yt

22- śpi 

Nie ma nic pomiędzy co jest związanego ze mną, a jeżeli chce mu w tym przeszkodzić to mnie zbywa

Ma urlop i nie jest w stanie mi poświęcić godziny na wyjście gdziekolwiek bo: umówił się z kolegą, musi jechać na rower, musi obejrzeć serial, ma wazną rozmowę telefoniczną biznes spotkanie, konferencje czy jest zaproszony gdzieś. Tych kolegów ma chyba z 10 i naprzemiennie spędza z nimi czas.

Po czym po takim dniu woła mnie do łóżka żebym o niego się zatroszczyła, a jeżeli jestem niechętna to się odwraca i idzie spać.

Chyba nie tak wygląda relacja. Problem w tym że ja już komunikowałam że nie poświęca mi czasu, że więcej spędza z kolegami etc. Ale widać bez skutku.

Pomijając fakt że jest nieczuły i nie ma potrzeby się ze mną przytulać, całować i dbać o moje uczucia. Trochę inaczej to wyglądało rok po ślubie a teraz idzie czwarty i niech jakiś facet to skomentuje plis.

 

 No i co teraz, ano właśnie ... czarno to widzę. Skoro pusia zdrowa, przede wszystkim zatroszczyłbym się o nią, tak żeby ją wraz z całą tobą  was uszczęśliwić, zresztą jest tyle sposobów żeby i z "chorą" się zabawić. Rower, kocham jeździć, tylko czy nie lepiej z kobietą jak z facetem? Czy to nie super widok jak wąską leśną ścieżką kobieta jedzie przodem, pedałując pięknie wiosłuje pośladkami? Już byłbym nakręcony przed wieczorną "sesją". W tym wieku nie ma czasu dla ciebie, co będzie  za 10,20,30 lat?? Zmęczony, młody facet zmęczony? ?  Wiesz co? Wracając z pracy powinien powiedzieć: kochanie jestem strasznie zajechany ... pokochamy się i godzinkę się prześpię jak wstanę zjem obiad. Dla swojego mena to ty powinnaś być na pierwszym miejscu, nie rower i koledzy, jeśli on tego nie zrozumie prędzej czy później zostanie sam. Nie zapominaj że twoje życie jest dla ciebie najważniejsze, jak je przeżyjesz zależy tylko od ciebie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...