Skocz do zawartości
Forum

Powrót do mięsa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Od 5 lat jestem wegetarianką. Coraz częściej myślę o tym, żeby "okazjonalnie" wrócić do mięsa, głównie ze względu na fakt, że szykuje mi się sporo wyjazdów zagranicznych, a czasami jest problem z wegetariańskim menu w knajpach/hotelach/ spotkaniach firmowych (głównie są to wyjazdy firmowe, gdzie są zorganizowane kolacje). Czasami miałam w pogotowiu swoje jedzonko ale nie zawsze to się sprawdzało. Ostatnio za granicą szukaliśmy miejsca gdzie mogłabym cokolwiek zjeść (nawet zwykłe frytki bo nie jestem wymagająca w tej kwestii) i nasza grupka była już trochę zirytowana

No i tutaj pojawiają się dwie kwestie. -Po pierwsze - psychika. No ciężko mi znieść tą myśl, że będę jadła mięso

Po drugie - kwestie zdrowotne. Czy któraś z Was wróciła po kilku latach do mięsa? Czego się spodziewać? Martwię się o jakieś rewolucje żołądkowe, złe samopoczucie etc.

 

Odnośnik do komentarza

Mi się w ostatnim czasie zdarzyło skusić na mięso, bo chciałam np. spróbować boczku w ramenie, ale jadłam je tylko w małej ilości, bo mi ciężko obecnie na żołądku po mięsie. Ogólnie zauważyłam, że łatwiej mi zjeść albo minimalną ilość mięsa, albo mięso lekkie. Nie wiem, łososia w sushi nie odczuję, ale odczuję już szynkę na kanapce i po niej będzie mi niedobrze.

https://www.kulturystyka24.pl/kurczak-z-wolnego-wybiegu-zdrowa-zywnosc-dla-kazdego/

Jeśli już to wybieram kurczaka z wolnego wybiegu. Czyli mięso zdrowe oraz dobre. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...