Skocz do zawartości
Forum

Dermokosmetyki - ODA Optimum Derma


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy możecie powiedzieć mi na jakie dermokosmetyki warto będzie zwrócić uwagę w swoim salonie kosmetycznym i jednocześnie coś może wiecie na temat marki ODA Optimum Derma, ponieważ szukam przede wszystkim propozycji najwyższej jakości z bezpiecznym i sprawdzonym składek. Mam nadzieję, że trochę temat w tym zakresie będzie nam się oczywiście rozwijał. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że jak najbardziej wart przyjrzeć się dokładniej dermokosmetykom marki ODA, która ma zarówno serię dla prywatnych klientek, jak i salonów kosmetycznych, abyście mogły swoim klientkom świadczyć zabiegi na odpowiednio wysokim poziomie. Mają bardzo dobry wpływ przy problemach z trądzikiem, bliznami i jednocześnie zmniejsza zmiany pigmentacyjne w skórze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2023 o 13:50, Malineczka09 napisał:

Tej marki akurat nie znam, ale ogolnie dermokosmetyku lubię. Ja zawsze na Notino zamawiam - mają i duży wybór i dobre ceny ? i można od razu z innymi kosmetykami za jednym zamachem kupić

No ja wlasnie tam zamówiłam ostatnio kilka rzeczy z dermoksometyków, miedzy innymi ten żel https://www.notino.pl/tolpa/dermo-face-sebio-zel-do-mycia-twarzy-z-aha/ duzo lasek go poleca wiec musialam wypróbować 

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej tutaj warto przede wszystkim pójść w kierunku jak najwyższej jakości, bezpieczeństwa dla skóry klientek i jednocześnie jej odbudowy przy problemach z trądzikiem i starzeniem się. Przykładem może być tutaj wspomniana marka ODA Optimum Derma, które zostały zatwierdzone przez dermatologów i zawierają minimalny i czysty skład bez parabenów, bez substancji zapachowych i bez barwników.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej, jak chcesz sprawdzić sobie wysokiej jakości dermokosmetyki to na pewno warto zapoznać się z oferta przygotowaną przez ODA i ogólnie jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej to możesz zajrzeć bezpośrednio tutaj https://www.facebook.com/ODAdermokosmetyki gdzie znajdziesz konkretne informacje na ich temat i będziecie mogły je przetestować, koniecznie daj znać na jaką opcję się zdecydowaliście i oczywiście jak zostały przyjęte przez klientki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...