Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , może za bardzo panikuje sama nie wiem co sądzić, otóż ostatni stosunek był 9 listopada , po nim dostałam niby ala miesiaczke nie wyglądała jak miesiaczka więc myśla że to może plamienie z zarodkiem ale trwało to 3 dni i nawet w miarę obfity, a wiec czekałam do grudnia aby  zobaczyć czy druga miesiaczka taa będzie i przyszła 17 ale  tymrazem ttlko plamienie , wtedy bardzo się przeraziłam i 21 zrobiłam bete wyszła <0.1 , pozniej 27 bete wyszła zaś <0.1 , oraz usg nic nie wykazało, od momentu kiedy był ten stosunek w grudniu i w listopadzie już nie doszło do stosunku jedynie petting , był więc nie wiem czy jest możliwość  zapłodnienia  przez petting , jeśli nie było wytrysku na narządy , a jedynie pieszczoty , ostatni petting był 15 grudnia później już nic , 26 stycznia powtórzyłam bete wyszła w innym labo <2.30  , a 29 w innym <0.1 , 26 byłam też u ginekologa też nic nie zauważył, ostatnia beta 13 lutego , wynik <2.30 , i ginekolog 16 nic nie zauważył od 15 grudnia I  styczniu w lutym nie było już żadnych kontaktów nic kompletnie, robiłam 30 testów ciążowych wszytskie negatywne oprócz dwóch nagle po czasie pojawiły się dwie kreski dokładnie po 15 min ,  ale odrazu wtedy poleciałam na bete I wyszła ujemna , ( te kreski wyszły dokładnie 12 lutego, a beta 13 wyszła ujemna , nie wiem co mam myśleć przez te dwa dodatnie testy po czasie wariuje wiem uznacie mnie za wariatkę ale potrzebuje szczerej odpowiedzi mam robić jeszcze raz bete i usg nie wiem sama wariuje i chyba już bardzo mi źle, dodam że w styczniu i lutym też dostałam krawienia ale zaś trwało to tylko 2 dni a nie 6 jak powinno 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...