Skocz do zawartości
Forum

Forum"psychologia" umarło.


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogliście zamienić kanał wolności na okratowaną mogiłę.

Dlaczego?

Tu gdzie każdy mógł wykrzyczeć swoją frustracje, ból, żal do ludzi i świata.

Gdzie tętniły emocje.

Bolały was słowa? Czasem przesadnie grube, czasem płaskie, bez sensu, nieważne. Ale taki jest świat. Takie jest życie.

Byliście jednym z ostatnich miejsc w wirtualnym świecie gdzie była wolność.

Zamiast niej zostawiacie popiół . Nic już się na nim nie zapali. Staliście się zwiastunem śmierci.

Żal.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, luukas napisał:

A wcześniej było miejscem gdzie chińskie boty zaśmiecały wszystko oraz każdy płatnie spamował że jego firma psychologiczna czyni cuda. 

Tak jest lepiej.

Dużo, dużo lepiej. Tylko ta cmentarna cisza wibruje nieznośnie w głowie.

Myśląc o tym forum które było może irytujące, może dziecinne, może chamskie, napiszę dziś za klasykiem. "Ta czaszka już nigdy się nie uśmiechnie".

 

A ze spamem można było walczyć inaczej. 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza

A ja powiem tak...  BRAWO BRAWO BRAWO!!! Ktoś tam z zarządu abcZdrowie w końcu poszedł po rozum do głowy i wprowadził zmiany. Szkoda tylko, że tyle czasu to trwało.

Przez długie lata forum psychologia zamiast być poważnym forum było po prostu szambem, a oprócz spamu forum niszczył ten "KrzysiekPrawiczek" (występował też pod masą innych różnych nicków). Sam wchodziłem tu już bardzo rzadko głównie ze względu na tego klienta.

P.S- W sumie ten "Detoks" to chyba właśnie owy Pan Krzysiu i teraz płacze. No cóż. I widać bardzo patologicznie rozumiesz tą swoją "wolność". Wolność nie polega na tym, że wchodzisz na jakieś forum i psujesz innym poważne dyskusje przy okazji rzucając obelgami na prawo i lewo. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2022 o 19:43, Tezeusz napisał:

Wolność nie polega na tym, że wchodzisz na jakieś forum i psujesz innym poważne dyskusje przy okazji rzucając obelgami na prawo i lewo. 

Piszesz jakbyś nie był zorientowany kto rzucał obelgami.

W dniu 14.10.2022 o 19:43, Tezeusz napisał:

a oprócz spamu forum niszczył ten "KrzysiekPrawiczek" (występował też pod masą innych różnych nicków)

Naprawde występował pod innymi nikami? Może moim? Od wielu ników masz klientke "Ktoś", ale chyba "Ktoś" zostało zakazane i ostatnio było widziane pod nikiem "Ktośś".

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.10.2022 o 15:16, luukas napisał:

A wcześniej było miejscem gdzie chińskie boty zaśmiecały wszystko oraz każdy płatnie spamował że jego firma psychologiczna czyni cuda. 

Tak jest lepiej.

Widzę, że też wytrwałeś na posterunku jak Javiolla ? chociaż rzadko tu zaglądałam więc do końca nie wiem. Sentyment zostaje, więc ja sama tu czasem zaglądałam i na tym się kończyło. 

Byłam mile rozczarowana, bo się już nie spodziewałam takiego zwrotu akcji, po czym nastąpiło niemiłe rozczarowanie, bo okazuje się, że posty można dodawać po długim czasie?

Czyli przegięcie w drugą stronę, tylko jaki to sens, bo ja nie widzę. 

Forum miało szansę się rozwijać, a tak będzie marazm, a jak ktoś chce to i tak zalogowany, wstawi coś niestosownego, choć wiadomo, że to ograniczy spam. Z tym, że te przerwy jeśli mają czemuś służyć, nie powinny być tak długie, niechby były 15 minutowe. 

Mam nadzieję, że z czasem ktoś pójdzie po rozum do głowy... A najdziwniejsze jest to, że ten czas podawany jest w sek. i to są niepełne godziny. 

Pozdrawiam ?

 

 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2022 o 19:43, Tezeusz napisał:

A ja powiem tak...  BRAWO BRAWO BRAWO!!! Ktoś tam z zarządu abcZdrowie w końcu poszedł po rozum do głowy i wprowadził zmiany. Szkoda tylko, że tyle czasu to trwało.

Przez długie lata forum psychologia zamiast być poważnym forum było po prostu szambem, a oprócz spamu forum niszczył ten "KrzysiekPrawiczek" (występował też pod masą innych różnych nicków). Sam wchodziłem tu już bardzo rzadko głównie ze względu na tego klienta.

P.S- W sumie ten "Detoks" to chyba właśnie owy Pan Krzysiu i teraz płacze. No cóż. I widać bardzo patologicznie rozumiesz tą swoją "wolność". Wolność nie polega na tym, że wchodzisz na jakieś forum i psujesz innym poważne dyskusje przy okazji rzucając obelgami na prawo i lewo. 

Hahhhhh, to, że abc zdrowie poszło po rozum do głowy chyba tez jest częściowo mj=oją zasługą. Obserwuje to forum i widząc te boty wstrętne, które właśnie spamowały, zgłosiłam adminowi, by wkońcu coś z tym zrobili. Napisałam również by w końcu zrobili komentowanie tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Podziałało ?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gerogina48 napisał:

Hahhhhh, to, że abc zdrowie poszło po rozum do głowy chyba tez jest częściowo mj=oją zasługą. Obserwuje to forum i widząc te boty wstrętne, które właśnie spamowały, zgłosiłam adminowi, by wkońcu coś z tym zrobili. Napisałam również by w końcu zrobili komentowanie tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Podziałało ?

Przeceniasz swoje możliwości?

  • Lubię to 1

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Mnie natomiast życie nauczyło być podejrzliwym do ludzi kulturalnie piszących lub mówiacych i zweryfikowało sie to wiele razy, otóż ci ludzie chcą sie pozbywać innych i to takich co mają problemy, na rzecz wzajemnej adoracji, swoim kulturalnym językiem nie przeszkadza im robić z kogoś głuptaka i nie mają sprzeciwu jak w szeregu ich ktoś używa określeń frajer czy parówa wobec kogoś, także w charakterze trwałym stalking - znęcanie się - artykuł prawny, jednak osoba dalej nie w więzieniu, a pani Gerogina48 lubi odwrócić kota ogonem, albo udać że nie wie o co chodzi, z ofiary zrobi stalera.

  • Dziękuje 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gerogina48 napisał:

Hahhhhh, to, że abc zdrowie poszło po rozum do głowy chyba tez jest częściowo mj=oją zasługą. Obserwuje to forum i widząc te boty wstrętne, które właśnie spamowały, zgłosiłam adminowi, by wkońcu coś z tym zrobili. Napisałam również by w końcu zrobili komentowanie tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Podziałało ?

Oj chyba tak jak napisała "ka-wa" lekko przeceniasz możliwości ?  Jak forum zaczynało być szambem to chyba z 5 wiadomości do "włodarzy" napisałem łącznie, z prośbą o interweniowanie. No ale w końcu coś zrobili ?  Myślę, że chyba zmienili się tam "włodarze" czy osoba odpowiedzialna za ABCzdrowie bo nie sądzę aby wcześniejsze olewające sprawę osoby/osoba nagle postanowiła po latach działać.

14 godzin temu, ka-wa napisał:

Byłam mile rozczarowana, bo się już nie spodziewałam takiego zwrotu akcji, po czym nastąpiło niemiłe rozczarowanie, bo okazuje się, że posty można dodawać po długim czasie?

 

 

 

No z tym akurat mocno przesadzili. A wystarczył by ktoś do moderacji komentarzy, a taka osoba zawsze się znajdzie. 

5 godzin temu, prawiczek42 napisał:

Mnie natomiast życie nauczyło...

Nic Cię nie nauczyło.  Dalej zamiast cokolwiek ze sobą zrobić (tyle się tobie tłumaczyło) to siedzisz na forach i wylewasz swoje żale na cały świat. W sumie nawet teraz odpisując Ci to jestem zażenowany, że tracę czas bo wiem, że to trafi w próżnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Tezeusz napisał:

A wystarczył by ktoś do moderacji komentarzy, a taka osoba zawsze się znajdzie. 

Nie, jakby to było takie proste, to na wszystkich forach by była moderacja, a nawet gdzie była, już jej nie ma, to bardzo niewdzięczna funkcja na takich forach jak to. 

Ale widzę na forum administratorkę forum /wyróżniona w aktywnościach na czerwono/, może po obserwacji "małego ruchu" wpłynie na likwidację wymogu czasowego między dodawanymi postami. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Tezeusz napisał:

Nic Cię nie nauczyło.  Dalej zamiast cokolwiek ze sobą zrobić (tyle się tobie tłumaczyło) to siedzisz na forach i wylewasz swoje żale na cały świat.

a co ty mogłaś/mogłeś mądrego napisać, sądząc po moim niku doradzić mi jak sie zdobywa kobiety - swoją drogą, co za wiedza niedostępna;). Tylko ja nie chce zdobywać kobiet. To tak jakbyś komuś mówił jak sie coś robi i był w tym mistrzem, ale tego kogoś zupełnie co innego interesuje np. takie rzeczy jak równouprawnienie:)

Żalenie ci przeszkadza? Może takie zjawisko nie powinno istnieć? Jeszcze mężczyzna żalący się nie?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ka-wa napisał:

Nie, jakby to było takie proste, to na wszystkich forach by była moderacja, a nawet gdzie była, już jej nie ma, to bardzo niewdzięczna funkcja na takich forach jak to. 

Swego czasu nawet pisałem do redakcji z propozycją, że mógłbym się zająć moderacją. Akurat mam taką pracę, że mogę zaglądać często gęsto. Forum szybko stałoby się normalne.  Ale niestety było bez odpowiedzi. Oczywiście żalu żadnego nie mam, bo jednak mnie nie znają. 

 

 

2 godziny temu, prawiczek42 napisał:

Żalenie ci przeszkadza? Może takie zjawisko nie powinno istnieć? Jeszcze mężczyzna żalący się nie?

Tylko, że Twoje żalenie się jest patologiczne. Od lat na okrągło wylewasz żale, że żadna kobieta cię nie chce i przy okazji ciągle wylewałeś na te kobiety pomyje. Odpisywano ci często z chęcią pomocy a ty te odpowiedzi wiecznie olewałeś i tworzyłeś co chwilę nowe praktycznie identyczne wątki ciągle latami codziennie mieląc to samo. To są już serio spore zaburzenia psychiki/osobowości i z takim czymś należy się udać do specjalisty bo tutaj nikt ci nie pomoże. To mniej więcej tak jakbyś złamał nogę i poprosił tutaj na forum aby ktoś ci ją zdalnie przez internet w gips wstawił. No niestety tak się nie da.

Tutaj na forum tylko czas ci przez palce ucieka. Ale twoja sprawa. Na starsze lata (jak może dojrzejesz i coś zmądrzejesz) będziesz wył w poduszkę, że tak za młodych lat swój czas przej****eś. I tyle.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Tezeusz napisał:

...Twoje żalenie się jest patologiczne. Od lat na okrągło wylewasz...

a ja dalej sie pytam, jaka chęc pomocy? Opisywanie jak sie zdobywa kobiety, albo opisywanie że kobiety nie lubią mizoginów, prawiczków itp? przecież ja nie chce zdobywać kobiet, które mnie dręczyły, odrzucały wyśmiewały, oczekiwały pieniedzy za seks, oczekiwały że będe przyznawał racje im skrajnie feminazistowskim poglądom, czy wreszcie nie chce żyć zgodnie z matryjarchatem jednoczesnie będąc obarczany za jakiś patryjarchat. Ty chyba jakiś nie z tego świata, jakbyś nie słyszał o feminizmie, czy oczekiwaniach kobiet, oraz prawie, czy kulturze która nadaje uprzywilejowanie kobietom. Jeszcze dziwisz sie że pisze identyczne wątki, jakbyś był/była kulturalny, to byś napisał podobne, jeszcze ci mało to mi wytkasz jakieś zaburzenia. Masz naprawde silne zaburzenia że nic nie rozumiesz.

Może lubiłeś wiersze od najmłodszych lat, a kobiety lubią jak sie je wierszami zdobywa, dlatego nie poznałeś jakie są kobiety jak sie np. nie lubi wierszy.

Przetraciłem np. wiek nastoletni, bo wtedy była moda na nazywanie chłopców niedojrzałymi. W wieku 20 lat to już miałem nerwice seksualno egzystencjonalną(o seksie myślałem od 5klasy szkoły podstawowej). Matka była(jest) rządzicielką, ojeciec miał oddawać wypłate matce, że to na dziecko ma być(mnie).

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tezeusz napisał:

Swego czasu nawet pisałem do redakcji z propozycją, że mógłbym się zająć moderacją. Akurat mam taką pracę, że mogę zaglądać często gęsto. Forum szybko stałoby się normalne.  Ale niestety było bez odpowiedzi. Oczywiście żalu żadnego nie mam, bo jednak mnie nie znają. 

Na ochotnika nie biorą?Nie dałeś się nawet  poznać z dobrej strony, wdawając się w pyskówki i pisząc też z nicków niezalogowanych, bo ja Ciebie kojarzę, nie raz pisałeś, że byłbyś chętny?

Ja będąc administratorem, bym Ci tej funkcji nie zaproponowała? Bo nie wzbudzałeś zaufania i nie zdawałeś sobie i dalej nie zdajesz sobie sprawy z tego zajęcia. A kiedyś to był horror, żaden moderator nie podołał/nie wytrzymał, co było widać. Musiałoby być ich kilku i to 24h/dobę. 

Teraz to moderator nie miał by tu co robić, wystarczyłoby jakby administrator zbanował użytkownika łamiącego regulamin, zresztą jakby wszyscy takiego ignorowali, to by nie pisał, ale jak się karmi trolla, to nie ma się co dziwić, że nawet wymóg logowania go nie przeraża ?

 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ka-wa napisał:

Nie dałeś się nawet  poznać z dobrej strony, wdawając się w pyskówki i pisząc też z nicków niezalogowanych, bo ja Ciebie kojarzę, nie raz pisałeś, że byłbyś chętny?

Ja będąc administratorem, bym Ci tej funkcji nie zaproponowała? Bo nie wzbudzałeś zaufania

 

ka-wa, ja zawsze traktowałem to forum i jego tematykę bardzo poważnie. JEDYNYM wyjątkiem był ten "Krzysiekprawiczek" i inne jego nicki (doskonale się poznawało, że to on), ale to też nie to, że ja chciałem go jako osobę obrażać tylko na pewien sposób uświadamiać mu, że jego "działalność" jest bez sensu. 

Uwierz, że nadawałbym się na moderatora, na pewno pod względem merytorycznym. Chociaż może i byłoby tak jak piszesz, że po prostu ilość pracy na forum by mnie przygniotła. Ale właśnie to co bym zmienił od razu to przede wszystkim wprowadzenie obowiązku logowania.

p.s- Na niektórych forach potrafią nawet dawać bany na IP używanego punktu internetowego. Że nawet szkodnik nie założy nowych kont. Co prawda ktoś siedzący w informatyce dałby radę to ominąć ale to zawsze dodatkowe utrudnienie. 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, prawiczek42 napisał:

 

Przetraciłem np. wiek nastoletni, bo wtedy była moda na nazywanie chłopców niedojrzałymi. W wieku 20 lat to już miałem nerwice seksualno egzystencjonalną(o seksie myślałem od 5klasy szkoły podstawowej). Matka była(jest) rządzicielką, ojeciec miał oddawać wypłate matce, że to na dziecko ma być(mnie).

A ja jak miałem 15 to była moda że każda dziewczyna chciała mieć starszego...jak już skończyłem 25 i w końcu miałem wejść do obiegu to się okazało że moda się zmieniła i każda nagle chce w swoim wieku ? więc nie licytuj się kto miał gorzej bo nie ma na forum ludzi którzy mieli łatwo. Bardziej się skup aby pozbyć się tej złości i ruszyć w końcu do przodu. 

Odnośnik do komentarza

Czytając wcześniej setki komentarzy pisanych przez jakąś osobę można dojść do jakichś konkluzji. Więc napisze jeszcze raz to co już kiedyś napisałem...

1) Jestem w 99,99% pewny, że "prawiczek42" to osoba, która boi się kobiet, i nawet jeśli już ma z jakąś do czynienia to dostaje trzęsiawki i wykazuje ZERO inicjatywy. Po prostu "ucieka" przed kontaktem i bliższym poznaniem się.

2) Jeśli ten człowiek ciągle albo większość czasu siedzi w domu przed monitorem to jaki on ma kontakt z kobietami?? Jakie szanse poznania kobiety?  Ma mu spaść z sufitu na kolana!??

A on siedzi tu od lat na forum i cały czas się złości, że żadna go nie chce...

p.s- Mamy w towarzystwie takiego jednego znajomego siedzącego w starym wieku na garnuszku u matki, który wiecznie od chyba już 7 lat narzeka, że nie ma nigdzie pracy. "Nie ma pracy, nie ma pracy". Problem w tym, że on nigdzie jej nie szuka, nie wysyła CV. Jakieś 1,5 roku temu nasz wspólny znajomy załatwił mu robotę u siebie w magazynie, ale przed rozpoczęciem pracy pracodawca wysłał go do lekarza medycyny pracy. Czy znajomy rozpoczął pracę? Niestety nie. Nawet lekarza nie załatwił bo... dużo osób było w poczekalni i nie chciało mu się tyle czekać!!  
Prawiczku42... jakie byś miał rady dla mojego znajomego? Daj też jakieś porady od siebie.

Edytowane przez Tezeusz
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2022 o 18:34, prawiczek42 napisał:

Mnie natomiast życie nauczyło być podejrzliwym do ludzi kulturalnie piszących lub mówiacych i zweryfikowało sie to wiele razy, otóż ci ludzie chcą sie pozbywać innych i to takich co mają problemy, na rzecz wzajemnej adoracji, swoim kulturalnym językiem nie przeszkadza im robić z kogoś głuptaka i nie mają sprzeciwu jak w szeregu ich ktoś używa określeń frajer czy parówa wobec kogoś, także w charakterze trwałym stalking - znęcanie się - artykuł prawny, jednak osoba dalej nie w więzieniu, a pani Gerogina48 lubi odwrócić kota ogonem, albo udać że nie wie o co chodzi, z ofiary zrobi stalera.

Słucham ? Ja odwracam kota ogonem ? o co Ci człowieku chodzi ? Dobrze się czujesz ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, luukas napisał:

A ja jak miałem 15 to była moda że każda dziewczyna chciała mieć starszego...jak już skończyłem 25 i w końcu miałem wejść do obiegu to się okazało że moda się zmieniła i każda nagle chce w swoim wieku ? więc nie licytuj się kto miał gorzej bo nie ma na forum ludzi którzy mieli łatwo. Bardziej się skup aby pozbyć się tej złości i ruszyć w końcu do przodu.

No u mnie było dokadniej tak:
Jak byłem nastoletni to dziewczyny wolały starszych i te z podstawówki też - podczas dyskotek w 8 klasie widziałem jak sie ściskaja ze starszymi, którzy kiedyś do tej szkoły chodzili, pod koniec wieku nastoletniego coś tam byłem doceniony przez dziewczyny, ale tylko pieszczoty, ale to za mało i zaczął sie internet, a tam zobaczyłem że dziewczyny dostają pełno lajków, więc nawet bylo bezsensowne pisanie do nich i co najbardziej przerażające dowiedziałem sie że tzw 'facet' ma zdobywać(zresztą czuło to sie chyba zawsze), poczułem sie z tym nieatrakcyjnie, no że płeć brzydka jestem no to i popsuł się też wygląd, a gdy stałem sie starszy to na dokładke dowiedziałem sie że kobiety wolą młodszych. Można powiedzieć zostałem wysiudany przez płeć kobieca idealnie. (ani seksu, ani miłości, metka że jestem myślący o jednym, a i o czym ma myśleć prawiczek, a na dokładke jakby to wszystko było mało, przejrzenie na oczy że kobieca miłośc znaczy ile ma sie kobietom do zaoferowania i jeszcze żeby bardziej dokopać, ukształtowanie sie pięknej kultury antymęskiej o tym jacy to mężczyźni są źli, a kobiety wykorzystywane, dyskryminowane. Coś jak obóż koncentracyjny, ale nie byłem bity fizycznie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2022 o 11:49, Gerogina48 napisał:

zgłosiłam adminowi,

Ale, że niby tylko Ty, tak ?  ? 

W dniu 18.10.2022 o 23:50, Tezeusz napisał:

No z tym akurat mocno przesadzili. A wystarczył by ktoś do moderacji komentarzy, a taka osoba zawsze się znajdzie

To prawda. Jeśli na ten przykład  jednego dnia napisze post 3 potrzebujących i 1 osoba pw, to mając po pracy czas np. 1 godzinkę, niestety muszę wybierać komu odpisać. Bo następny post dopiero wolno mi napisać za około 2 godz.... czyli dla mnie już następnego dnia. Wystarczyłaby osoba usuwająca posty nie mające nic wspólnego z działem psychologia oraz blokada na typowe boty. 

W dniu 19.10.2022 o 19:15, ka-wa napisał:

wystarczyłoby jakby administrator zbanował użytkownika łamiącego regulamin, 

Wystarczyłyby np. 3 ostrzeżenia potem ban okresowy, gdy powróci i robi to samo to ban na stałe. Wiele forów tak robi. 

 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.10.2022 o 19:42, Javiolla napisał:

Ale, że niby tylko Ty, tak ?  ? 

To prawda. Jeśli na ten przykład  jednego dnia napisze post 3 potrzebujących i 1 osoba pw, to mając po pracy czas np. 1 godzinkę, niestety muszę wybierać komu odpisać. Bo następny post dopiero wolno mi napisać za około 2 godz.... czyli dla mnie już następnego dnia. Wystarczyłaby osoba usuwająca posty nie mające nic wspólnego z działem psychologia oraz blokada na typowe boty. 

Wystarczyłyby np. 3 ostrzeżenia potem ban okresowy, gdy powróci i robi to samo to ban na stałe. Wiele forów tak robi. 

 

 

Hah ? Nie, przecież wiadomo, ze nie tylko ja zgłaszałam tylko tez inne osoby ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...