Skocz do zawartości
Forum

Czy moje objawy mają związek z jakąś chorobą?


Gość w...d

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 14 lat i ostatnio zauważyłam u siebie pogorszenie samopoczucia, uczucie, że moje istnienie nie ma żadnego sensu, gdyż dla nikogo nic nie znaczę. Od zawsze miałam problemy z zawieraniem przyjaźni, ostatnia przyjaciółka porzuciła mnie po kilku latach przyjaźni, udając że mnie nie zna. Jednak ta przyjaźń przez ostatnie 2 lata była dla mnie toksyczna i jedynie ja starałam się ją podtrzymać, gdyż ona szła do innej dziewczyny. W 7 klasie (w tym roku szkolnym) znalazłam 3 nowe bliskie mi osoby, sądzę że dobrze się dogadujemy, jednak ja od kilku miesięcy jakoś nie czuję potrzeby spędzania z nimi czasu, tak jakbym chciała się od nich odciąć. Jednak nie odcinam się od nich całkowicie, gdyż chcę mieć przyjaciół. Stopniowo zaczęłam odcinać się od każdego, nawet od członków rodziny, pragnę być po prostu sama. Dodam jeszcze, że chodzę do bardzo wymagającej szkoły i ostatni rok szkolny (7 klasa) był dla mnie bardzo trudny, gdyż jestem bardzo ambitną osobą i muszę mieć same dobrze oceny, przez co mało spałam (po 5-6 godzin). Sama zdaję sobie sprawę z tego, że to, co robię jest niezbyt mądre, ale podświadomość mi tak nakazuje. Miałam najwyższą średnią z klasy, jednak po tym czułam się bardzo zmęczona życiem. Dodam jeszcze, że mam problemy z samoakceptacją i mam nadwagę (162cm i 66kg). Chciałam się dowiedzieć, czy choruję na jakąś chorobę psychiczną i co należy zrobić, aby się polepszyło. Dziękuję z góry!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...