Skocz do zawartości
Forum

Jak osiągnąć orgazm pochwowy?


Gość ija28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina340

Witam was dziewczyny, mam 41 lat z obecnym partnerem jest od roku bardzo się kochamy jest ode mnie starszy o 13 lat. I muszę powiedzieć że to zależy bardzo dużo od mężczyzny , czy kobieta będzie miała orgazm. Nie chodzi wyłącznie o wielkość penisa ale o przygotowanie kobiety do stosunku z nim. Mój ma naprawdę dużego penisa 20 cm długości i jest gruby. Gdyby mnie nie ''rozgrzał''przed stosunkiem po prostu by nie wszedł we mnie. Chodzi o to że on robi mi porządną palcówkę która trwa min 1 godz. przy tym jest minetka. Sama byłam w szoku jak dzięki tym palcówkom mam od 6 do 12 orgazmów totalny odlot. Ja naprawdę mam wąską pochwę ale po takiej grze wstępnej cały wejdzie i nic nie boli tylko sama przyjemność i później mam za każdym razem hiper orgazm. W poprzednim związku nie miałam pojęcia co to jest orgazm, było tylko ważne by jemu było dobrze i przez to byłam nieszczęśliwa. Namawiam was kobietki do tego byście jakoś zachęciły waszych partnerów do gry wstępnej , my niestety jesteśmy inaczej zbudowane i potrzebujemy ''rozgrzania". A najważniejsza jest miłość do drugiej osoby i pragnienie jej.
Pozdrawiam Ewelina

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie kumam, o co chodzi z tym pochwowym i łechtaczkowym... kurde, to takie ubogie jest? A czemu nie przejmujecie się, że nie macie sutkowego albo orgazmu od pieszczenia samych stóp? Tak też można - podobno. Ktoś wam wymyślił te rodzaje orgazmu i teraz jesteście biedne i zastanawiacie się czy był pochwowy, czy taki czy siaki. Orgazm odbywa się w mózgu! Nie ma czegoś takiego jak orgazm łechtaczkowy. Zapraszam do seksuologa...

Odnośnik do komentarza

~asiasia
Szczerze to nie kumam, o co chodzi z tym pochwowym i łechtaczkowym... kurde, to takie ubogie jest? A czemu nie przejmujecie się, że nie macie sutkowego albo orgazmu od pieszczenia samych stóp? Tak też można - podobno. Ktoś wam wymyślił te rodzaje orgazmu i teraz jesteście biedne i zastanawiacie się czy był pochwowy, czy taki czy siaki. Orgazm odbywa się w mózgu! Nie ma czegoś takiego jak orgazm łechtaczkowy. Zapraszam do seksuologa...

Domyślam się, że Ty masz orgazmy pochwowe?
Ten egoizm..

Odnośnik do komentarza

Miewam taki i taki.....dla mnie łechtaczkowy jest silniejszy i dłuzej trwa.....To zalezy od kobiety i partnera jak przebiega cała gra ,,,,więc nie ma co gadać a taki czy taki orgazm równiez super sie przezywa więc czego tu chcieć Najlepiej poczytac na ten temat .......

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy jeszcze nie doświadczylam pochwowego,to dla mnie abstrakcja na razie. Jak dla mnie mogloby nie byc tgo pochwowego bo w zupelnosci wystarczy łechtaczkowy który i tak jest niesamowity! Z drugiej strony zastanawia mnie jednak to uczucie :)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna ma ten problem. Mam wrażenie, że nie odczuwa przyjemnosci z seksu pochwowego a jednie przyjemność z seksu oralnego. Jeste w stanie osiągnąć seks jedynie poprzez stymulację łechtaczki. Rozmawiałem z nią i ona twierdzi, że lubi seks pochwowy ale po prostu nie osiaga w nim przyjemnosci. Co robić? Chciałbym ją uszczęśliwić bardziej. 

Odnośnik do komentarza

Rzadko która kobieta potrafi osiągnąć orgazm pochwowy. Byc może Twoja partnerka jest w stanie osiągnąć wyłącznie orgazm łechtaczkowy. Seks to nie tylko orgazm ale również przyjemność obcowania z drugą osobą. Wzajemna bliskość.
Na razie wstrzymałabym się z wizytą u lekarza Ale proponowałabym zamówić tabletki na libido. Sama kiedyś miałam trudny okres, kiedy zupełnie nie chciało mi sie uprawiać seksu. Moja pani ginekolog poleciła mi Female intensity ( jet to rodzaj viagry ziołowej dla kobiet). Są bez recepty tak więc możecie spróbować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2020 o 08:33, Gość Tortek napisał:

Moja dziewczyna ma ten problem. Mam wrażenie, że nie odczuwa przyjemnosci z seksu pochwowego a jednie przyjemność z seksu oralnego. Jeste w stanie osiągnąć seks jedynie poprzez stymulację łechtaczki. Rozmawiałem z nią i ona twierdzi, że lubi seks pochwowy ale po prostu nie osiaga w nim przyjemnosci. Co robić? Chciałbym ją uszczęśliwić bardziej. 

Sam za wiele nie zrobisz, ale namów dziewczynę na ćwiczenie mięśni kegla. Możecie to robić razem. O co w tym ćwiczeniu chodzi, jest łatwe do znalezienia w necie. Efekty nie są od razu, ale przy regularnym ćwiczeniu są.  

Odnośnik do komentarza

Tak, to jest suplementacja w formie tabletek. Nalezy brać codziennie po jednej tabletce. Pierwsze efekty pojawiają się po kilku dniach od 4 do 6 dni. Libido jest po nich zdecydowanie większe, apetyt na seks też jest większy. Króto mówiąc progres w tym zakresie jest bardzo dobrze widoczny. Ogólnie jest bardzo wiele tabletek na poprawę libido ale porównywałam sobie składy i female intensity wydaja mi sie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Gość dorotkaKi

ja wolę Feminam Libido z ziołami z USA i Meksyku. Po żadnych tabletkach które brałam wcześniej - Polskich nie miałam takiego orgazmu. Ten specyfik działa zupełnie inaczej niż wszystkie inne pewnie dlatego bo ma bardzo egzotyczny skład. Kobiety które to stosowały wiedzą o czym piszę :)))
 

Odnośnik do komentarza

dziękuję za radę udało się po tych feminam libido jedyny minus to że byłam tak pobudzona że nie mogłam spać a partner wymiękł. Skoro one działaja tyle godzin to lepiej je wziąć nie później niż o 18 Polecam

 

Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Czasami potrzeba czasu aby osiągnąc orgazm. NIe ma sensu tego przyspieszac. Poza tym w wielu przypadkach problem z osiągnięciem orgazmu wynika z tego,ze druga osoba jest bardzo spięta i nie może skupić się na przyjemnośći. Do niczego nie namawiam ale lampka wina działa czasami cuda ( nie polecam jednak więcej ponieważ wieksza ilośc alkoholu powoduje zupełnie odmienny skutek).
Jeśli chciałabyś sie wspomóc to polecam dodatkowo żel Libi gel. Dajesz kropelkę na łechtaczkę, dzięki temu będzie bardziej wrażliwa na bodźcie. Orgazm gwarantowany.

Odnośnik do komentarza

No własnie nie. Niby efekt ma być ten sam alw mi osobiście nie przypadl do gustu Durex intense. Jak dla mnie efekt jaki daje ( pieczenie a potem zimno) nie jest wcale przyjemny i osobiście zadowolona nie byłam. Libi gel z kolei jest przyjemniejzy bo tak jak pisalam sprawia,że bardziej odczuwa się każdy dotyk. Działąnie polega na zwiekszeniu ukrwienia miejsc intymnych. Polecam wypróbowac, bo jak do tej pory to najlepszy żel intymny jaki mielismy okazję wypróbować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...