Skocz do zawartości
Forum

Doniczki ceramiczne


Gość Ketya

Rekomendowane odpowiedzi

Oj my kupowaliśmy jakoś rok temu w necie, z darmową dostawą, ale nie kojarzę sklepu z którego zamawialiśmy. Żona się bała, że rozwalą się w transporcie, ale przyjechały naprawdę solidnie zapakowane - nic im się nie stało. Kosztowały około 300 zł za jedną - więc dużo, ale naprawdę warto. W marketach są plastikowe za 150-200 zł! Więc jakby co - to faktycznie lepiej zamówić przez internet.

Odnośnik do komentarza

Ja trafiłam na takie donice ogrodowe z podświetleniem (są różne i LED i tradycyjne) no i oczywiście musiałam kupić. Fakt, nie były tanie bo o ile dobrze pamiętam to około 500 złotych za jedną dałam, ale robią efekt WOW, nie tylko na mnie, ale na gościach, którzy mnie odwiedzają. Pomyśl może o takim rozwiązaniu? Super podświetlają kwiaty wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, czy możecie polecić jakiś rolniczy sklep internetowy? Muszę kupić kilka rzeczy a mianowicie środek na wołki zbożowe ponadto na pewno potrzebuję też nabyć zwilżacz a także chętnie w jednym sklepie kupię od razu preparat przeciw chwastom Jeśli ma ktoś dobry namiar to czekam na sugestię bo dodatkowo muszę też mieć doniczki produkcyjne 2l Z góry dziękuję za sprawdzone sklepy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...