Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata, od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Około rok temu w grudniu dostałam pierwszej poważnej infekcji intymnej. Ginekolog przepisał mi leki ale nic nie pomogły. Cały czas od tamtego momentu czulam pieczenie w środku, swędzenie przez długi czas. Ciagle bolało podczas kochania sie. Ani razu nie było już jak kiedys. Na kolejnej wizycie u ginekologa po kilku miesiącach pani stwierdziła, że mam zniszczoną florę bakteryjną prawdopodobnie przez antykoncepcje. Dlatego podczas stosunku boli bo jest sucho w pochwie. Przepisała mi coś doustnie i dopochwowo. Po skończeniu brania tabletek i tak odczuwałam ból przy stosunku. Zakupilam jeszcze żel dopochwowy, który po czasie poprawił suchość w pochwie ale bez niego przy stosunku i tak było dość sucho. Przez kolejne tygodnie kupowałam żele oraz probiotyk bez recepty. Można powiedzieć, że pomoglo to bardzo ale... Od kilku tygodni czuję od siebie dziwny zapach. Czuję go nawet czasami przez spodnie. Jest bardzo ostry ale nie przypomina mi ani drożdży ani w sumie rybiego zapachu. Czytałam, że może to przez suchość w pochwie? Dodam, że nic mnie nie piecze ani nie swędzi a wydzielina jest dziwna, gęsta i biała więc co to może oznaczać bez bólu? Często zbiera się też biała wydzielina na zewnątrz tak jak przy grzybicy ale nie tak dużo. No i ten zapach.. proszę o pomoc, czy można to jakoś wyleczyć? Czy polecą mi państwo jakieś tabletki czy żele, które sobie z tym poradzą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...