Skocz do zawartości
Forum

Aplikacja zdrowotna


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić MojeZdrowie24, super się sprawdza na codzień. Skanuje dokumenty w wygodny sposób, lekarzowi pokazuje nie muszę ze sobą nosić tony papierów. Osobiście nie używam ale widziałem że jest opcja dodania ciśnienia

Odnośnik do komentarza

Dla osób ceniących sobie funkcjonalność i dokładność mając wszystko pod kontrolą w jednym miejscu na telefonie to może przydać się właśnie MojeZdrowie24, tym bardziej jak macie sporo schorzeń i przez to musicie mieć wszystkie pojawiające sie objawy pod kontrolą, tak samo jak wizyty i pełną swoją dokumentację medyczną. Ja teraz mogę ogarnąć wszystko z poziomu smartfona tak samo zapisać się na wizytę i od razu za nią zapłacić. Mega przydatna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

MojeZdrowie24 jest świetną apką, bardzo przejrzystą i prostą w obsłudze. Zawsze trzymałam wszystkie swoje dokumenty medyczne w teczkach, zawsze coś się pogubiło albo zniszczyło. a telefon mam zawsze przy sobie więc jak dla mnie super sprawa. No i kwestia umawiania i odwoływania wizyt bez czekania na połączenie - bajka. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna

Mi się super sprawdza aplikacja MojeZdrowie24, dzięki niej mam w końcu wszystko w jednym miejscu, mega dużym plusem tej aplikacji jest skaner dokumentów więc nie trzeba użerać się z papierami bo wszystko jest w jednej apce

Odnośnik do komentarza
Gość Claudia223
W dniu 25.06.2022 o 21:05, Gość ewelina14010 napisał:

cześć, ja osobiście polecam aplikację mojezdrowie24, bardzo prosta i intuicyjna aplikacja, ogólnie mega ułatwia wizyty u lekarzy, bo wszystkie informacje i dokumenty możesz mieć w jednym miejscu.

Wygląda na fajną opcję, ale czy ta apka jest darmowa i ogólnodostępna dla wszystkich, ogólnie czy występują jakieś opłaty/abonamenty za korzystanie z niej?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna
W dniu 2.07.2022 o 20:49, Gość Claudia223 napisał:

Wygląda na fajną opcję, ale czy ta apka jest darmowa i ogólnodostępna dla wszystkich, ogólnie czy występują jakieś opłaty/abonamenty za korzystanie z niej?

Aplikacja jest w pełni darmowa, a rejestracja bardzo prosta, w zasadzie to wystarczy numer telefonu aby się zarejestrować. Korzystam z niej już dobrych kilka miesięcy i mi się super sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2022 o 20:34, Gość Katarzyna napisał:

Mi się super sprawdza aplikacja MojeZdrowie24, dzięki niej mam w końcu wszystko w jednym miejscu, mega dużym plusem tej aplikacji jest skaner dokumentów więc nie trzeba użerać się z papierami bo wszystko jest w jednej apce

A jak się sprawdza ten skaner? Nie zacina się? Jakość tych zeskanowanych dokumentów jest w porządku?

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2022 o 22:53, Gość Natka napisał:

A jak się sprawdza ten skaner? Nie zacina się? Jakość tych zeskanowanych dokumentów jest w porządku?

Jakość skanów jest na prawdę dobra.  Ja już korzystam z apki MojeZdrowie24 od dobrych kilku miesięcy i u mnie wszystko śmiga i się nie zacina.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2022 o 22:53, Gość Natka napisał:

A jak się sprawdza ten skaner? Nie zacina się? Jakość tych zeskanowanych dokumentów jest w porządku?

 

W dniu 8.07.2022 o 18:47, Gość Jolaaa napisał:

Jakość skanów jest na prawdę dobra.  Ja już korzystam z apki MojeZdrowie24 od dobrych kilku miesięcy i u mnie wszystko śmiga i się nie zacina.

Potwierdzam, skaner działa bardzo sprawnie, a jakość zeskanowanych dokumentów jest super ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...