Skocz do zawartości
Forum

Aplikacja zdrowotna


Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 4.04.2022 o 09:28, Gość Dorota napisał:

Cześć, ja od siebie polecam mojezdrowie24. Właśnie super pomocna jest dla uporządkowania dokumentacji medycznej, pomimo to można umawiać się na wizyty online, co bardzo oszczędza czas. no i   

 

A jak z dostępnością terminów i ilością specjalistów? Czy długo trzeba czekać na wolny termin?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna
W dniu 12.07.2022 o 20:15, Gość Bożena napisał:

 

A jak z dostępnością terminów i ilością specjalistów? Czy długo trzeba czekać na wolny termin?

Według mnie wybór specjalistów jest duży, ja nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2022 o 20:15, Gość Bożena napisał:

 

A jak z dostępnością terminów i ilością specjalistów? Czy długo trzeba czekać na wolny termin?

Również mogę potwierdzić, że terminów jest dużo.  Zdarza mi się umawiać wizyty na ostatnią chwilę i nigdy nie miałam z tym problemów. 

Odnośnik do komentarza
Gość Izabella
W dniu 13.07.2022 o 21:22, Gość Katarzyna napisał:

Według mnie wybór specjalistów jest duży, ja nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu.

A czy wybierając specjalistę można coś o nim się dowiedzieć, porównać z innymi, czy można znaleźć w tej aplikacji jakieś informacje o tych lekarzach?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Izabella napisał:

A czy wybierając specjalistę można coś o nim się dowiedzieć, porównać z innymi, czy można znaleźć w tej aplikacji jakieś informacje o tych lekarzach?

Tak, w aplikacji MojeZdrowie24 każdy lekarz ma swoją wizytówkę. Są tam wyróżnione między innymi kompetencje, czy certyfikaty danego specjalisty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2022 o 22:45, Gość Izabella napisał:

A czy wybierając specjalistę można coś o nim się dowiedzieć, porównać z innymi, czy można znaleźć w tej aplikacji jakieś informacje o tych lekarzach?

W aplikacji MojeZdrowie24 można porównać specjalistów również na podstawie opinii innych użytkowników. Dla mnie osobiście opinie mają bardzo duże znaczenie przy wyborze lekarza, więc zawsze zwracam na nie uwagę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2022 o 20:34, Gość Katarzyna napisał:

Mi się super sprawdza aplikacja MojeZdrowie24, dzięki niej mam w końcu wszystko w jednym miejscu, mega dużym plusem tej aplikacji jest skaner dokumentów więc nie trzeba użerać się z papierami bo wszystko jest w jednej apce

A czy oprócz dokumentów można w tej aplikacji wprowadzać jakieś inne dane czy pomiary? Obecnie używam do tego excela a w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu razem z dokumentacją ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2022 o 16:36, Gość Magda napisał:

A czy oprócz dokumentów można w tej aplikacji wprowadzać jakieś inne dane czy pomiary? Obecnie używam do tego excela a w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu razem z dokumentacją ?

Tak, aplikacja MojeZdrowie24 daje możliwość regularnego wprowadzania różnych parametrów i pomiarów. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2022 o 16:36, Gość Magda napisał:

A czy oprócz dokumentów można w tej aplikacji wprowadzać jakieś inne dane czy pomiary? Obecnie używam do tego excela a w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu razem z dokumentacją ?

Tak, aplikacja pozwala na wprowadzanie wielu różnych parametrów. Ja regularnie monitoruje w niej poziom glikemii ze względu na cukrzyce, ale można tam wprowadzać też inne czynniki.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2022 o 13:58, Gość Zofia napisał:

Tak, aplikacja pozwala na wprowadzanie wielu różnych parametrów. Ja regularnie monitoruje w niej poziom glikemii ze względu na cukrzyce, ale można tam wprowadzać też inne czynniki.

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2022 o 13:25, Gość Magda napisał:

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Tak, aplikacja MojeZdrowie24 umożliwia udostępnianie danych lekarzowi. Wystarczy otworzyć aplikację, wybrać dokumenty czy wyniki które chcesz udostępnić i podać lekarzowi wygenerowany kod PIN, który lekarz następnie wpisze u siebie i tym samym uzyska do nich dostęp.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2022 o 13:25, Gość Magda napisał:

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Tak, również potwierdzam, że wszelkie dokumenty czy pomiary można w bardzo prostu sposób udostępnić lekarzowi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2022 o 13:25, Gość Magda napisał:

Idealnie, właśnie taka apka jest mi potrzebna, a czy te wyniki i wprowadzane parametry można jakoś udostępnić lekarzowi aby ten mógł je przeanalizować?

Ta aplikacja to dla mnie totalne odkrycie, używam jej do umawiania wizyt ale przede wszystkim przechowuję tam moją całą dokumentację medyczną, bardzo ułatwia zarządzanie dokumentami

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 9.08.2022 o 16:36, Gość Magda napisał:

A czy oprócz dokumentów można w tej aplikacji wprowadzać jakieś inne dane czy pomiary? Obecnie używam do tego excela a w sumie fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu razem z dokumentacją ?

A odnośnie tych dokumentów, wyników badań i tym podobnych papierów to czy aplikacja daje możliwość zabezpieczenia tych informacji w jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...