Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początku chciałem zaznaczyć że mam 14 lat. Od jakiegoś miesiąca mam osłabienie nóg od kolan w dół. W zasadzie nie można tego nazwać osłabieniem bo normalnie chodzę biegam i skacze ale czuje nogi jakby z waty. Bolą mnie też łydki mam je bardzo spięte. Nie jestem w stanie dokładnie pokazać miejsca bólu ale czuje ze to w większości łydki. Miałem moment w którym to przeszlo (było to jakieś 5 dni bodajże w okresie światecznym) i teraz znowu mnie bolą. Dzisiaj miałem tez sytuacje ze na 5 minut przestała mnie boleć prawa noga. Czesto tez drżą mi mięśnie. Mam uczucie mrowienia w stopach ale wszystko co jakiś czas nie cały czas. Czasami mrowieje mi język. Dodam że robiłem morfologie i wszystko w normie, przeszedłem także covid. Mam tez często wahania nastroju( przez chwilę w ciągu dnia o tym nie myślę i nagle jak o tym pomysle ze mnie wszystko boli to jestem bardzo przybity) Czy to może być coś poważnego? Czy SLA w tak młodym wieku jest możliwe? Moze to tylko jakieś osłabienie? Proszę o rade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...