Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ostatnią miesiączkę miałam 1 października. Moje cykle trwają zazwyczaj 27 dni, co kilka miesięcy zdarzają się delikatne wahania ale zazwyczaj miesiączka przychodzi na czas. W tym miesiącu zgodnie z kalendarzykiem powinnam dostać miesiączkę 28 listopada. 23 listopada pierwszy raz współżyłam z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i nie doszło do wytrysku. Na dzień dzisiejszy miesiączka spóźnia mi się już o 6 dni. Od 25 listopada jestem dosyć mocno przeziębiona, brałam leki na katar i kaszel dostępne w aptece. Czy to przeziębienie mogło wpłynąć na prawie tygodniowe opóźnienie?

Odnośnik do komentarza

tak przeziębienie może wpłynąć na opóźnienie miesiączki, rozważ rozszerzenie antykoncepcji. Ja używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia! ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2021 o 12:48, Gość olka napisał:

tak przeziębienie może wpłynąć na opóźnienie miesiączki, rozważ rozszerzenie antykoncepcji. Ja używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia! ?

możesz powiedzieć coś więcej o tym sprzęcie, na necie ma dużo pozytywnych opinii, nie mogę brać pigułek, więc Afrodyta Smart wydaje się być dobrą alternatywą... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...