Skocz do zawartości
Forum

Co może oznaczać taka zmiana pod pępkiem u 17-latka?


Gość l...9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio po użyciu kremu do depilacji zauważyłem drobną zmianę pod pępkiem. Nie był to żadnego rodzaju pieprzyk, jedynie lekko przyciemniona powierzchnia skóry. Po około 4 miesiącach, stosowaniu miejscowo antybiotyku który miałem przepisany od dermatologa na trądzik (Davercin 25mg), oraz przepisanego antybiotyku doustnego (Tetrakysal 300mg), przyciemniona plamka, dalej nie zniknęła. Parę dni temu wpadłem na (tu się przyznam) głupi pomysł posmarowania tego miejsca preparatem, Clabin Plus Gen Warzen. Miejsce dmarowalem 2 dni około 3 razy dziennie (tak jak to było napisane w ulotce). Gdy obudziłem się dzisiaj rano, miejsce które posmarowałem było lekko wilgotne (być może to dlatego że miałem je opatrzone całą noc). Postanowiłem odstawić smarowanie się preparatem, gdyż miejsce jest całe czerwone, piecze gdy dotykam, jedynie miejsce w którym dmarowalem się maścią jest białe. r Raz dziennie smaruje punktowo miejsce wyżej wspomnianym antybiotykiem w maści i zażywam doustnie również wspomniany Tetralysal. Ranę staram się regularnie przemywać, i osuszać. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...