Skocz do zawartości
Forum

Gość j...a

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o poradę. W styczniu 2020 roku poroniłam 13 tyg ciąże. I wówczas zaczął się mój dramat. Mieszkam w UK w szpitalu dostałam tabletki anty które miałam brać bez przerwy. Jednak wystarczyła godzina opóźnienia w codziennej rutynie już zaczynałam krwawić. Po poronieniu krwawiłam ponad miesiąc więc dostałam od GP specjalne leki na zatrzymanie krwawienia. Cała sytuacja trwała 10 miesięcy do momebty aż zaproponowano mi spirale. Zalozona w listopadzie 2020. Przez 3 miesiące było wszystko idealnie jedynie drobne krwawienia. W kwietniu mimo wszystkich objawów przed miesiączowych okres się nie pojawił w terminie. Pojawił się po 14 dniach opóźnienia trwa tydzień ... Pozniej kilka dni przerwy i dostałam prawdopodobnie jakąś infekcje która lekarz po rozmowie telefonicznej zaliczył. Jako grzybice i przepisał masc. Pojawiły się krwawienia podobne do kolejnej miesiaczki po 7 dniowej przerwie od moralnej miesiaczki... Gp przepisał leki za zatrzymanie krwawienia. Kolejne plamienia pojawiły się z początkiem mają (4 dni) ustały i po tygodniu pojawiła się normalna miesiączka. Od dwóch dni znowu drobne plamienia czerwona krwią... Ja już swiruje. Jadę do prywat ego polskiego ginekologa bo tutaj po skoro cytologię z września 2019 roku jest bez zmian to widocznie to wkładka...nie byłam nawet zbadana. Proszę mi powiedzuec czy faktycznie moge te objawy powodować wkladka? Nie odczuwam bólu przy stosunku, jedynie ostatnio suchość w pochwie i wczoraj 3h po stosunku (dosyć aktywnym) pojawiło się trochę świeżej krwi. Mam również znowu problemy z cera :(

Odnośnik do komentarza

Jakieś cyrki z tym lekarzem. Możliwe, że to wina spirali. Trzeba zbadać. Możliwe, że antykoncepcja hormonalna Ci nie służy. Może trzeba zastanowić się nad metodą objawowo-termiczną? Ja korzystam z monitora płodności Afrodyta Smart i jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...