Skocz do zawartości
Forum

Remont


Gość cccscs

Rekomendowane odpowiedzi

Sama już wielokrotnie przekonałam się, że jeśli chodzi o remonty to warto być przygotowanym na wiele bardzo różnych ewentualności. Dlatego też skoro teraz szykujemy znacznie większy remont to i narzędzia budowalne i nie tylko nam się przydadzą. Na szczęście mąż dowiedziała się, że tutaj https://www.narzedzia-krab.pl/ bez problemu znajdzie dokładnie takie narzędzia jakie będzie potrzebował i to w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza

tak sie sklada, ze u mnie też remont juz niedlugo. Firmę remontową mam wybraną, mam nadzieje, ze mnie nie zawiodą. Wiekszy problem (przynajmniej na razie) mam zas z wyborem pewnych akcesoriow. Meble co prawda udalo mi sie juz ogarnac, ale cały czas nie wiem, jakie lampy wybrac do salonu... Oświetlenie szafki LED (do tego samego pomieszczenia) też mnie interesuje. Moze ktos z Was cos takiego niedawno kupowal i moze sie podzielic radami, opiniami?

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na coś od V-TAC. Ja tam od nich brałam w tamtym roku (jakoś w czerwcu, lipcu) lampki nocne LED. W sumie były dość tanie, jak na realia. Nie wiedziałam, czego się po nich spodziewać. Bo czasami mówi się, że jak coś jest tanie, to pewnie jakość fatalna. A tutaj miłe zaskoczenie. Nie dość, że lampki tanie, to jeszcze bardzo modne i solidnie wykonane. Podejrzewam, że ten producent produkuje też rzeczy, o których piszesz

Odnośnik do komentarza

Im więcej w domu skrytek schowków itp tym większy bałagan. Przecież w tych wszystkich zakamarkach też trzeba sprzątać nawet część niż w innych pomieszczeniach. Moim zdaniem najlepszy jest umiar. Nie ma co zagracać się zbędnymi bajerami i dziadostwem które użyjesz raz potem zalega w tych wszystkich komórkach a i tak używasz na codzien najprostszych rozwiązań ?

Dodam, ze praktycznie całe wyposażenie kupuję w sieci. Teoretycznie mam kilka sklepów z wyposażeniem kuchennym w swoim mieście, jednak w praktyce mogę znaleźć tam jedynie rzeczy kiepskiej jakości. A sama staram się stawiać głownie na jakość.

https://sklep.technica.pl/blachy-do-pieczenia

Polecam zajrzeć sobie na przykład tutaj. Można znaleźć porządne akcesoria gastronomiczne, które na pewno ułatwią pracę w kuchni. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...