Skocz do zawartości
Forum

Żona nie chce uprawiać seksu


Gość Marfols

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie panie. Czy mogłybyście mi pomóc zrozumieć moją żonę? od prawie roku nasze życie erotyczne to jedna wielka posucha. Zupełnie nie chce jej się uprawiać ze mną seksu...Jest raz na miesiąc i to po dłuższym proszeniu. Ona ciągle jest zmęczona, ciągle ją boli głowa. Boję się,że mozę kogoś mieć :( 


Nie mamy żadnych większych obowiązków a dzieci są już duże. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Marfols napisał:

Czy to że ważę 116 kg przy wzroście 174 cm może mieć aż takie znaczenie?

Nic nie szkodzi byś o siebie zadbał bardziej w tym aspekcie. Postaraj sie moze zwiekszyc swoja atrakcyjnosc. Jesli wam sie uklada w malzenstwie to raczej kochanek nie wchodzi w gre. Moze ma inne problemy przez co seks schodzi na inny plan. W jakim zona jest wieku? Moze zbliza sie menopauza? Warto po prostu porozmawiac o tym stanie rzeczy skoro cie to nie zadowala.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Może faktycznie jest zmęczona? Ma zbyt dużo obowiązków, pracuje, nie ma czasu dla siebie??? Może to przesilenie jesienne? Powodów moze byc tysiąc.. Spróbuj sprawdzonego sposobu,...Posprzątaaj za zonę dom, zrób pranie, ugotuj obiad, a żonę wyślij na zakupy. Wieczorem lampka winka, fajna muzyka, zero pośpiechu...Może to cos da:) Może jakiś suplement na libido? Libido therpay jest polcane

Odnośnik do komentarza

Czasem może takie ogólne znużenie.. A kiedy ostatnio gdzieś razem byliście? Może warto o tym pomyśleć.. wypad do kina, teatru.. może zwyczajnie nawet na kawkę do kawiarni.. nie ma nic gorszego niż rutyna.. Ja polecam hiszpańską muchę sex elixir

Odnośnik do komentarza

Wybacz ale w jej wieku żeby kobieta miała ochotę to warto nad nią popracować. Pokaż jej że nie wszystko co robisz musi prowadzić do sexu. Zajmij się nią samą tak żeby się nakręciła. Może to być masaż całego ciała, albo też piersi i narządów. Zobacz też jak reaguje i czy np nie ma problemu z suchością pochwy. Jak coś to fajny krem Vagisan może pomoże. Jak będzie miała przyjemność samą w sobie z waszych zbliżeń na pewno wróci ochota na sex. 

Odnośnik do komentarza
Gość marinawalczak

podpisuje się pod wypowiedziami poprzedniczek.


najgorsza w związku jest rutyna, wiadomo, że im dłuższy związek tym szybciej o rutynę. Taka nuda zbija nasza kreatywność, bo jedna i druga strona nie stara się ciągle zdobywać serce swojego partnera. Może czas spędzić wspólny czas w jakiś inny sposób. W weekend jakiś spontaniczny wyjazd, trzeba porzucic wygodne kanapy, telefony i telewizor i wziąć zycie za cugle. Postarajcie się w aktywny i nietuzinkowy sposób spędzać wolny czas. i Nie zapominaj o komplementach, uczuciach a moze wasze życie seksualne będzie miało swój renesans

Odnośnik do komentarza
Gość annazamojska

A czy żona bierze może tabletki antykocepcyjne? Bo to może być również powodem .Sama jak brałam tabletki to totalnie straciłam ochotę na seks. Byla to najlepsza antykoncepcja bo nie chciało mi sie uprawiać seksu ? Polecam szczerze z nią porozmawiać. Oraz mozęsz jeszcze zasugerować jej suplementację. Sama bralam tabletki Libido Therapy i bardzo mi pomogły Sprawiły że znowu odzyskałam ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z żona. Niestety ale ona problemu ni widzi i mówi,że przesadzam. Zaproponowałem jej wizytę u seksuologa to się na mnie tak zdenerwowała,że już raczej nie będę próbował tego więcej .... Staram się okazywać jej uczucie.Wprawdzie muszę przyznać,ze dawno nie byliśmy już na wakacjach bo nie mamy za bardzo czasu ale z drugiej strony nie mamy aż tak dużo obowiązków. Jak na razie nie przyjmuje ządnych suplementów albo o tym nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z żona. Niestety ale ona problemu ni widzi i mówi,że przesadzam. Zaproponowałem jej wizytę u seksuologa to się na mnie tak zdenerwowała,że już raczej nie będę próbował tego więcej .... Staram się okazywać jej uczucie.Wprawdzie muszę przyznać,ze dawno nie byliśmy już na wakacjach bo nie mamy za bardzo czasu ale z drugiej strony nie mamy aż tak dużo obowiązków. Jak na razie nie przyjmuje ządnych suplementów albo o tym nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość annazamojska

To zasugeru jej te libido therapy. Mi pomogło to i jej pomoże :) Kobiety zbudowane są z tej samej gliny :) Nie wiem czy są dostęne w aptekce (są bez recepty), ja zwykle zamawiam sprzez net przez intymnosc pl (tam masz szukajkę na ich stronie wpisujesz libido therapy) to Ci wyskoczy. Tam masz też skład.

Odnośnik do komentarza

Musisz wiedzieć, że co trzecia kobieta po 30 roku ma obnizone libido, stres, ciąże, choroby,itp to wszystko ma na to wpływ. Mogę ci polecić

libido therapy. Poprawia on ukrwawienie narządów płciowych, zwiększają apetyt na seks. Lecz nie spodziewaj się natychmiastowych efektów, kuracja minimalnie trwa 30 dni.

Odnośnik do komentarza

Może to rutyna, może obowiązki, może czas coś zmienić. Wybierzcie się w jakieś nowe miejsce, Spraw żeby czuła się atrakcyjna, podaruj jej kwiaty, bądź czuły. Czasem potrzebna jest tylko rozmowa, szczera i zwracająca uwagę na potrzeby w danym czasie.  Na walentynki czytałam ciekawy artykuł Konopie i seks  est też mowa o innych afrodyzjakach, może znajdziesz w nim coś dla siebie ? 

Odnośnik do komentarza

moja Pani miała podobnie z bardzo słabą i rzadką ochotą na seks ale znaleźliśmy sposób takie specjalne małe tableteczki Feminam Libido z ziołami z Ameryki Południowej chyba z Brazylii i Meksyku tam rosną z tego co wyczytaliśmy. Wracając do tematu jak przychodzi Weekend wieczór kruszymy i rozpuszczamy w winku 3 tabletki tego specyfiku i po około 30 minutach moja Pani ma taka ochotę że czasami ja nie daję rady 3 godziny. Do tego twierdzi że ma orgazm ale wtedy tylko gdy ja nie kończę zbyt szybko. Polecam rewelacyjny wynalazek można zamówić w internecie jeden czy dwa sklepy tylko to sprzedają w Polsce, dla nas rewelacja działanie. 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Karo233 napisał:

Ja niestety mam to samo. Żona rzadko chce uprawiać seks, nie chce jej zmuszać. Wielokrotnie kłóciliśmy się o to, dlatego zdecydowałem się na usługi prostytutek. Kocham żonę ale nie mam zamiaru się prosić o takie rzeczy. Z uwagi na to, że portal roksa przestał działać zdecydowałem się na portal, który również zawiera anonse erotyczne.

Zapytam wprost, to reklamowanie prostytutek, czy aż tak nisko upadłeś? Nigdy nie płaciłem za seks, nie płacę i nie będę płacił. Nie jestem niezdarą który nie potrafi  sobie znaleźć chętnej kobiety, mogę z nią w ciągu wieczora stracić tysiaka, ale nie płacić za seks. Był okres że miałem podobnie, nie bo nie, do żadnego specjalisty nie pójdzie. Długo znosiłem jej chimery, znalazłem kobietę - mężatkę, cierpiącą na niedosyt seksu, miałem go 3-4 razy w tygodniu, bywało że i po trzy razy w ciągu kilku godzin. Niestety z kobietą z którą byłem w związku, którą kochałem a z biegiem czasu zupełnie mi zobojętniała, rozstałem się. Póki co jestem wolnym człowiekiem, z dużym pieszczochem i dużymi potrzebami - do wzięcia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...