Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...1

Dzień dobry. Niecały rok staram się zajść w ciążę bez skutku. W między czasie miałam problemy z nerkami.Od tego czasu (około pół roku) dzieje się coś z moim cyklem. Zaczynam plamic 3-4 dni przed miesiączka, potem jest jako taka miesiączka 1dzień słaby,2 mocniejszy,3juz słaby, 4,5,6,7 plamienia. Potem za kilka dni pojawia się śluz płodny, który jest średniej jakości, jest go mało i tylko 2 dni. Potem nagle robi mi się biały,ma bardzo nieprzyjemny kwaśny zapach, po kilku dniach jest już normalny biały,bezwonny,bardziej płynny. I tak w kółko od pół roku. W tym cyklu nawet jeszcze nie dostałam miesiączki, same plamienia nic więcej.Co to może być? Niedobór ciałka żółtego?prolaktyna?progesteron? Co mam zrobić? Wiem, że hormony bada się w określonych dniach,ale jak mam to zrobić jeśli nie mam okresu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karina

To trzeba badania laboratoryjne zrobić, przecież nikt nie wyczaruje diagnozy bez tego. Swoją drogą nie zaszkodzi stosować żelu pobudzającego plemniki prefert. My się badamy, a zapominamy, że problem może być po stronie faceta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...