Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość d...a

Dzień dobry, Bardzo proszę o interpretację wyników badań glukozy oraz OGTT. Od kilku lat moja glukoza na czczo wynosi od 97 do 102 (czasami 99, czasami 100). Zawsze uznawano to za normę. W związku z częstymi infekcjami intymnymi oraz ostatnim wynikiem 100 lekarz ginekolog zlecił mi wykonanie glukozy i insuliny na czczo wyniki z 05.01: glukoza 97, insulina 4,9. Po tygodniu również byłam na konsultacji z innym ginekologiem (prowadzącym mnie w związku z dwoma poronieniami). Lekarz ten dodatkowo zlecił mi również wykonanie OGTT. Wyniki z 09.01: Glukoza na czczo 102, po 1h 85, po 2h 78. Insulina na czczo 8,6, po 1h 28,7, po 2h 29,3. Dzisiaj rano na czczo mierzyłam glukometrem - wynik 100. Mam 164cm wzrostu i ważę 56kg. Prowadzę zdrową dietę, umiarkowana aktywność fizyczna. Mam również wahania TSH ostatni wynik 2,52 (ginekolog włączył hormon w związku z faktem, że chciałabym zajść w ciążę). W wywiadzie w rodzinie siostra mojego taty ma cukrzycę. Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...