Skocz do zawartości
Forum

Co myślicie o tym że małolata sie zabawia seksualnie a incel ma 42lata


Gość incel42

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wszystko, bo kobiety nie dość że wykorzystują mężczyzn seksualnie - bo taka jest niestety kultura, że tzw facet ma sie postarać, czy nawet utrzymywać kobiete, to kobiety tak manipulują, że odkręcają całkowicie rzeczywistość, że to one są wykorzystywane.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość incel42 napisał:

kobiety są obsługiwane i dostają jeszcze pieniądze.

Co?? Kobiety nie sa obslugiwane, a juz na pewno nie te, ktore dostaja za seks kase, te sa wykorzystywane seksualnie. Zachodzi wymiana, pieniadze w zamian za wykorzystanie seksualne kobiety i to jest obrzydliwe.

A nawet w tzw normalnych zwiazkach dosc czesto bywa tak, ze w seksie i tak liczy sie bardziej to, co podoba sie facetowi niz kobiecie. Czyli tak czy siak kobiety na ogol bywaja znacznie bardziej pokrzywdzone w tej sferze.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, franca napisał:

Co?? Kobiety nie sa obslugiwane, a juz na pewno nie te, ktore dostaja za seks kase, te sa wykorzystywane seksualnie

no a ja nie moge liczyć na to, jak to twój dziwaczny umysł nazywa wykorzystywanie, czyli że by mnie jakaś kobieta wykorzystała płacąc mi za seks i jeszcze obsługując, a ja byłbym bierny.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość incel42 napisał:

no a ja nie moge liczyć na to, jak to twój dziwaczny umysł nazywa wykorzystywanie, czyli że by mnie jakaś kobieta wykorzystała płacąc mi za seks i jeszcze obsługując, a ja byłbym bierny.

Czyli chcialbys byc w roli prostytutki? Ale prostytutki nie sa bierne.

Moze po prostu chcialbys wszystko brac, a nic od siebie nie dawac?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość mózg napisał:

Bierna prostytutka to taka która nabiera innych i zamiast im obciągać naciąga ich na pieniądze :)

to niech będzie że byłbym czynny, a kobieta by mi płaciła za seks.

-niestety nie moge na takie coś liczyć, jak to nazywa franca: "Wykorzystywanie" - i gdyby to mężczyzna czerpał pieniądze z prostytucji, to idąc teorią francy, wykorzystywany byłby mężczyzna?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość incel42 napisał:

i gdyby to mężczyzna czerpał pieniądze z prostytucji,

Przecież mężczyzna tez może czerpać ? są żigolaki... możesz nim zostać i masz upieczone 2 pieczenie na jednym ogniu. Seks i kasa ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Javiolla napisał:

Przecież mężczyzna tez może czerpać ? są żigolaki... możesz nim zostać i masz upieczone 2 pieczenie na jednym ogniu. Seks i kasa ? 

ja tu nie pisze o przypadkach, czy nawet jeśli mężczyzna ma takie możliwości być prostytutką, to jest to bardzo niesprawiedliwe, kobieta(o statystycznym wyglądzie) może być z miejsca prostytutką, a mężczyzna napotka szereg trudności w takim 'zawodzie', pomijając już to, że taki mężczyzna spotka sie z uszczypliwościami, to prawdopodobnie musi sie wykazać szeregiem umiejętności, być może ma zachowywać sie jak przykładny mąż, mimo że nim nie jest i być może nawet ma nie dochodzić do zbliżeń cielesnych, a klientką jest zdesperowana kobieta 'najgorszego sortu'.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość incel42 napisał:

pomijając już to, że taki mężczyzna spotka sie z uszczypliwościami, to prawdopodobnie musi sie wykazać szeregiem umiejętności, być może ma zachowywać sie jak przykładny mąż, mimo że nim nie jest i być może nawet ma nie dochodzić do zbliżeń cielesnych, a klientką jest zdesperowana kobieta 'najgorszego sortu'.

Z uszczypliwosciami to sie rowniez kobiety bedace prostytutkami spotykaja, nie tylko mezczyzni, takze tu jest akurat sprawiedliwie w tym sensie, ze po rowno. Bo "zawod" prostytutki ogolnie nie jest zbyt szanowany, delikatnie mowiac.

Natomiast nie wiem czemu zakladasz, ze musialby sie zachowywac jak przykladny maz, i ze moze do seksu by nie dochodzilo. Prostytutka to prostytutka, meska czy damska, ma zarabiac seksem, a nie zgrywaniem dobrego meza czy zony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...