Skocz do zawartości
Forum

Jak mam sobie poradzić z bólem po utracie psa?


Gość v...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 10 lat temu zaginął mój ukochany pies którego wtedy miałam od 3 lat, moja mama wraz ze swoim konkubentem z którym mieszkaliśmy pozbyli się go bo pies był chory i nie było pieniędzy żeby go wyleczyć poza tym ja czasem z nim zapominałam wychodzić przed szkołą (i załatwiał się w domu czego żałuję bo byłam dzieckiem i miałam pstro w głowie) co było jak mama twierdzi powodem dla którego sie go pod moją nieobecność pozbyli. Mówi że to moja wina bo się nim nie zajmowałam. Do dzisiaj z bólem sobie przypominam tą chwilę bo nie wiem co się z nim stało a mama nie chce mi dalej powiedzieć mówi że nie chce o tym rozmawiać bo to trudne dla niej i nigdy mi nie powie. Ból z niewiedzy co mogło mu się przydarzyć jest nie do opisania. Nie mogę się z tym pogodzić i ciągle myślę dzwoniłam po schroniskach ale nic nie znalazłam. Patrzę na jego stare zdjęcia. Wolałabym znać straszną prawdę niż żyć w niepewności ale dojście do prawdy nie jest możliwe. Co mam robić? Za każdym razem kiedy sobie co kilka lat przypominam to płacze i myślę o nim bo wiem że jeszcze mogłoby żyć. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...