Skocz do zawartości
Forum

Strata czasu ?


Gość Margo

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zwrocic uwagę na jedna rzecz . Otóż na forum pojawiają się zawsze seriami, nowe wątki, obecnie są trzy, które zamiast zwykłych nicków mają oznaczenia typu n...k 7 i dodatkowo maja przypiętą kategorie, czy też dzial np psychologia. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale mnie tu pachnie botami. Czyli programy generują ruch na forum, umieszczając fałszywe wątki. Nie wiem jak inni,ale ja w nich nigdy nie pisze, bo uważam, że to strata czasu i nabijanie ludzi w balona. Nie wydaje mi się to uczciwe, ale biznes is biznes ,dlatego to powszechna praktyka, bo prawo nie zabrania, takich sztuczek marketingowych. Zwróćcie uwagę  że w tych wątkach autor nigdy się nie udziela,   nie odpowiada na posty użytkowników. Myślę  że treść też jest często dziwna i wydumana. Każdy postapi jak uważa,  ale ja myślę  że nie warto brać udziału w tej grze i napędzać im ruchu. Czy ktoś myśli podobnie ?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Naprawdę sądzisz, że redakcja cokolwiek działa na tym forum? Trudno mi w to uwierzyć. 

To pewnie odbywa się automatycznie, ,ale tak ponoć  jest, choć bez sensu, ale mają zysk z samych wejść na forum i to się tu głównie liczy, z tego co widać.

7 godzin temu, Yonka1717 napisał:

pałętają się stada trolli i różnej maści oszołomów.

To już jest inna para kaloszy?

Odnośnik do komentarza

Po tym jak ktos odpisal kobiecie po stracie dziecka ze wymysla... Jestem zalamana tym forum. To forum zostalo przez ta kobiete okreslone jako szambo... i Nie zdziwilo mnie to wogole bo w ten sam sposob nazwalam je jakus czas temu sfrustrowana poziomem...

Podtrzymuje to co kiedys napisalam : najwiekszym kapitalem tego forum jest kilka sensownych osob ktore tu odpisuje. I ten kapital moznaby przeniesc w inne bardziej higieniczne miejsce.

 

 

Odnośnik do komentarza

Agu...nie dramatyzuj tak bardzo ,z tego powodu, że ktoś miał wątpliwości, co do autentyczności wątku. To się zdarza, bo często rozmiar tragedii którą dotyka ludzi, jest tak ogromny, że aż wydaje się niewiarygodny. Do tego doświadczenie uczy, że bajkopisarzy tez nie brakuje. Ja sama kiedyś na początku zgłaszałam temat na policję, bo niby pomagałam gwalconemu chłopcu, a to się okazało, że nie rozmawiałam z 13 latkiem z Warszawy, tylko z 30 latką z Łodzi. Nie byl mi potrzebny taki kłopot, ale stało i teraz jestem ostrożniejsza . Nie wiem po co ludzie to robią, ale robią. Dlatego każdy musi ocenić sam  czy warto się udzielać w danym wątku czy nie. Jakieś wątpliwości zawsze mogą być, bo to przecież jest internet. A co do trolli i oszołomów ,to gdzie ich nie ma. Folklor lokalny musi być. 

Odnośnik do komentarza

Tez uważam, że szambo, to przesadzone określenie. Trzeba mieć dystans do tego co kto pisze ,bo tematyka forum przyciąga różne osoby z problemami, zaburzeniami czy chorobami psychicznymi. Także roznej maści radykałów i frustratów. Nie trzeba wchodzić z nimi w dyskusję i tyle. Niech tam snują swoje wywody....ja mam to gdzieś. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Margo napisał:

Agu...nie dramatyzuj tak bardzo ,z tego powodu, że ktoś miał wątpliwości, co do autentyczności wątku. 

 watpliwosci moze miec kazdy, tylko ja   nie ryzykowalabym wypowiadania tych watpliwosci przy kazdym temacie...Po prostu bym milczala przy takim watku jak wowczas.Bo ryzyko urazenia kogos jest  dotkliwsze niz to ze laduje sie w nieautentyczne dysputy...

12 godzin temu, Gość Margo napisał:

Tez uważam, że szambo, to przesadzone określenie. 

Tak, ale nie dziwi mnie jesli ktos jednak w ktoryms momencie  to miejsce wlasnie  tak odbierze. 

13 godzin temu, Javiolla napisał:

. Co najwyżej smrodem po dużym rozwolnieniu ?  

 

Jesli to forum funkcjonuje jako przybytek do ktorego inni zwykli biegnac sie emocjonalnie wyproznic - pod mniejszym lub wiekszym ciesnieniem ?.?.. To dla higieny wypadaloby pewne zasady utrzymywac? Dawno juz zostalo tostwierdzone - brak moderacji to wada tego forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...