Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 32 lata. Od dwóch lat bezskutecznie staramy się o dziecko. W między czasie okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemie, wszystko uregulowane tabletkami Letrox i parlodel. Miałam robiona drożność, i wszystko ok. Moje Amh natomiast wynosi 1,36. Mąż natomiast miał nadane nasienie i wyszła lekko obniżona koncentracja, ale lekarz przepisał mu Nucleox i cały czas je stosuje. W tym cyklu miałam miec instalacje, została mi przepisana lametta 1x1 od 3-7 dnia cyklu. Moje cykle są 26 dniowe. Niestety w 10 dniu cyklu dostałam strasznych boli prawego jajnika. W 11 dniu cyklu miałam monitoring owulacji, i wyszło że z prawego jajnika jest ciałko żółte, ale pęcherzyk zapełnił się krwią. (do inseminacji nie doszło) Lekarz przepisał mi duphaston 2x1. W 15 dniu cyklu dostałam znów strasznych boli tym razem obu jajników, kłuło i bolało ok 2godzin i przeszło. Co mnie jeszcze zaniepokoiło, że od 10 dnia cyklu do teraz (16 dzień cyklu) robię testy owulacyjne i wszystkie są pozytywne, kreska testowa jest dużo ciemniejsza od kontrolnej. Testy stosuje LH domowe laboratorium. Czy jest jakaś szansa na ewentualne zapłodnienie opisując moje dolegliwości? Dlaczego tak długo utrzymuje się LH w moim organizmie? Nigdy wcześniej tego nie było, Zawsze po pozytywnym teście owulacjyjnym na drugi dzień był już negatyw. I skąd ten ból jajników? Bardzo proszę o odpowiedź, bo strasznie się martwię. Pozdrawiam Agnieszka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...