Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dłuższego czasu drażni mnie pewna kwestia i nie wiem czy czasem nie jestem w ciąży. Stosunki płciowe bez zabezpieczenia odbyły się w 8, 11, 12, 28 i 36 dniu cyklu (mój cykl jeszcze nigdy nie trwał tak długo, a poprzedni trwał zaledwie 22 dni, z czego normą u mnie to 28 i są to cykle regularne). 37 dnia pojawiło się krwawienie - krew była jasno czerwona, typowa dla okresu, były w niej również fragmenty złuszczonej wyściółki ścian macicy. Krwawienie jednak trwało zaledwie 2-3 dni i było bardzo skąpe - nie pokryło by swoją objętością tampona. Minęły 2 dni i krwawienie nie wróciło. Wczoraj zrobiłam samobadanie szyjki macicy - była nisko ułożona, ale wydobywał się z niej śluz charakterystyczny dla okresu płodnego - konsystencji kurzego jajka. Miewam bóle podbrzusza, mam zaparcia i nieco przytyłam, mimo zdrowych nawyków żywieniowych i regularnego ruchu (ćwiczę 3-4 razy tygodniowo), prócz tego czuję ogólne zmęczenie. Dodam jeszcze, że zrobiłam 2 testy ciążowe: jeden 29 a drugi 34 dnia cyklu i oba miały wynik negatywny. 2 miesiące temu przyjęłam tabletkę „po” czy możliwe, aby to ona była przyczyną rozregulowania cyklu? Ostatnio miałam też bardzo stresujący okres w pracy, a i od dziecka podejrzewa się u mnie chorobę tarczycy (choć wyniki zawsze mam w granicach normy). Pół roku temu odstawiłam też tabletki antykoncepcyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...