Skocz do zawartości
Forum

Wszystkie kobiety chcą rycerzy i są mściwe


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.07.2020 o 21:39, Gość BógJestZły napisał:

Kobiety są słabe, bezbronne i żyją tylko dzięki mężczyznom i dlatego gardzą niskimi i słabymi. Wszyscy faceci w związkach, którzy nie mają 180 cm są oszukiwani i dojeni przez pazerne księżniczki, które nie mają niczego do zaoferowania. Już wam mówiłem, ale powtarzam jeszcze raz bo nie przyjęliście tego do wiadomości, a bez zrozumienia tej prawdy  nie ma po co rozmawiać. Skoro tak nie jest to wytłumaczcie to.

Szedłem kiedyś z dziewczyną za rączkę, mówiła że kocha mnie czystym uczuciem i nie stawia mi wymagań. Wtem zaczepiły nas łyse dresy w ortalionach i był tam taki Paweł z osiedla i on napluł mi w twarz za to, że kiedyś wezwałem na niego policję. Powiedział, że wreszcie mnie dojedzie na oczach mojej dziewczyny, więc wziąłem nogi za pas. On pobiegł za mną, a dziewczyna została z jego kolegami. Uciekłem mu bo kiedyś trenowałem biegi. Dziewczynie oczywiście nic się nie stało, ale zerwała ze mną przez sms. Napisała, że jestem niemęską ciotą i obrzydliwym karaluchem, który nie potrafi obronić dziewczyny, a tydzień później dodała na facebooka zdjęcie jak siedzi na ławce z Pawłem i piją piwo. Gdybym miał 3 cm więcej to na pewno zrozumiałaby, że uciekając zrobiłem co powinienem. Umówiła się z Pawłem bo jest wysoki i silny i tyle znaczą kobiece zapewnienia o bezwarunkowej miłości. Jesteście zakłamane i bezmyślne. Kierujecie się tylko instynktami jak małpy. Tamta dziewczyna była ze mną tylko dlatego, że w tamtym czasie nie miała na horyzoncie wyższego faceta napakowanego testosteronem.

Znam prawdę bo to przeżyłem, dlatego to dowodzi, że WSZYSTKIE kobiety kłamią kiedy mówią o miłości. Tak naprawdę chcą tylko kogoś kto wszystko zrobi za nie. Nawet nie wiedząc ile mam wzrostu wyczuwają to po moich feromonach bo mężczyzna mający 179,5 wie, że nie ma 180 i wtedy wydziela inne substancje i pewność siebie ani cechy charakteru nie mają znaczenia.

Jesteś tylko żałosnym nieudacznikiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...