Skocz do zawartości
Forum

Wszystkie kobiety są wredne i mają nic do zaoferowania


Gość beznadzieja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość beznadzieja

hm, co może stać za tym że takie są?

1.Bo rzekomo kiedyś miały gorzej od mężczyzn?

2.Bo wobec mężczyzn panuje metka, że to gwałciciele, pedofile, wykorzystywacze, egoiści, pijaki, zdradzający, świnie i jeszcze ileś tych szyld.

Odnośnik do komentarza

Beznadzieja to jest to co napisałeś ?  i nie wiem skąd ta teoria:

8 godzin temu, Gość beznadzieja napisał:

wobec mężczyzn panuje metka, że to gwałciciele, pedofile, wykorzystywacze, egoiści, pijaki, zdradzający, świnie i jeszcze ileś tych szyld.

Jeśli ktoś taki jest to jest, ale jest też mnóstwo mężczyzn mądrych, z poczuciem humoru, empatycznych, bez nałogów, nie myślących tylko o jednym. Te cechy razem czy osobno.... nieistotne. Ważne, że są ? 

Ktoś Cię bardzo skrzywdził... przykre.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość beznadzieja napisał:

1.Bo rzekomo kiedyś miały gorzej od mężczyzn?

Jesteś w błędzie sądząc, że kobiety o niczym innym nie myślą, tylko analizują historię ludzkości ?

13 godzin temu, Gość beznadzieja napisał:

2.Bo wobec mężczyzn panuje metka, że to gwałciciele, pedofile, wykorzystywacze, egoiści, pijaki, zdradzający, świnie i jeszcze ileś tych szyld.

Mój mąż np nie jest gwałcicielem, pedofilem, wykorzystywaczem. zdradzającą świnią itd, podobnie mój brat, kuzyn, a tym bardziej mój ś.p. ojciec itd 

Nie wiem skąd te metki bierzesz? 

13 godzin temu, Gość Andżela napisał:

przegrałeś życie (mało zarabiasz, masz 13 cm i jesteś niski)

? ?

5 godzin temu, Javiolla napisał:

Ktoś Cię bardzo skrzywdził... przykre.

?

2 godziny temu, Gość beznadzieja napisał:

a w czym dla ciebie kobiety są lepsze że myślą o wielu rzeczach, skoro nie mają ich do zaoferowania?

A kto tu napisał, że są lepsze? "Myślą o wielu rzeczach"? "Jestem, więc myślę - są ludźmi, więc myślą, chciałbyś, żeby było inaczej? Pewnie tak.

Kobiety mają wiele do zaoferowania, podobnie jak normalni mężczyźni. Jeżeli akurat Tobie niczego nie oferują...cóż, prawdopodobnie Ty też nie masz im niczego do zaoferowania oprócz nienawiści. Dziwisz się, że uciekają od Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Beznadziejo, tak jest jak napisałeś, kobiety nic nie mają do zaoferowania i jestesmy wredne bo jak napisałes:  Bo rzekomo kiedyś miały gorzej od mężczyzn .
Po drugie jesteśmy takie bo jak napisałeś: "Bo wobec mężczyzn panuje metka, że to gwałciciele, pedofile, wykorzystywacze, egoiści, pijaki, zdradzający, świnie i jeszcze ileś tych szyld." Także może nie szukaj  kobiety bo jesteśmy strasznymi wiedźmami ? Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Gość beznadzieja
30 minut temu, Gość Loraine napisał:

Także może nie szukaj  kobiety bo jesteśmy strasznymi wiedźmami ? Pzdr.

no nie szukam kobiet, kiedyś szukałem bo myślałem, że przecież jakaś musi być normalna tzn. będzie człowiekiem, który rozumie, ma uczucia, ma do zaoferowania przynajmiej pieszczoty, albo samo spotkanie, albo normalną rozmowe, a tu masz

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość beznadzieja napisał:

a w czym dla ciebie kobiety są lepsze że myślą o wielu rzeczach, skoro nie mają ich do zaoferowania?

A gdzie ja napisałam, że są lepsze? Uprzedzenie i przewrażliwienie wychodzi w każdym zdaniu ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość beznadzieja napisał:

nie bądz beszczelna bo sie możesz potknąć kiedyś

A co bezczelnego było w mojej wypowiedzi?  Teraz znów zauważam przewrażliwienie. Odbieram to w taki sposób, sorki, ale nic na to nie poradzę.

Kojarzysz mi się to z taką sytuacją. Jedzie sobie chłopak autobusem i grupka młodzieży nagle zaczyna się głośno śmiać, a on jest przekonany, że śmieją się z niego. Tymczasem śmieli się, bo ktoś opowiedział kawał, którego nie słyszał. Dlaczego tak jest? Bo ma tragicznie niskie poczucie wartości, zerową samoocenę i wszystko będzie mu się kojarzyło prześmiewczo. Choćby niewiadomo co zrobili inni, on zawsze będzie widział to co chce.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę z tego, że takich facecików jak beznadzieja (sam nick o nim świadczy), Koncart, BjZ i jeszcze iluś tam na forum, jest sporo.  Będą do upadłego udowadniać (tylko komu?) podłość kobiet. Przedstawiają bzdurne argumenty, jakieś badania, wykresy, zdjęcia itd sami nakręcają się i okopując w swoich mizoginistycznych teoriach.

W wątku o fatalnych randkach zadałam proste pytanie; ok, niech Wam będzie, że tak jest, tak, tak, tak, kobiety są podłe, bo nie chcą dawać takim, jak Wy. I co w związku z tym, czy reszta Waszego życia będzie upływać na rwaniu włosów z głowy, a jeśli tych już nie ma, to na jątrzeniu nienawiści? Jaki jest sens takiego życia, nie lepiej pogodzić się z rzeczywistością i  realizować się w innych dziedzinach, przecież nikt nie zmusi żadnej dziewczyny do seksu z Wami, zawsze jednak pozostaje prostytutka.  Żaden nie odpowiedział, tylko naprodukowali kolejnych kilka stron swoich żałosnych jęków.

W końcu są fora dla takich nieudaczników i mizoginów na których jad leje się hektolitrami, gdzie nawzajem wspierają się w swojej niedoli, a im kto bardziej pluje na kobiety, tym jest lepszy. Proponuję tym plującym tutaj na przeniesienie się na takie właśnie forum, tam z pewnością doznają ulgi i satysfakcji (nie mówię o tej z kobietą ?). Tutaj po prostu obrażają udzielające się kobiety, tym bardziej, że na początku zawsze otrzymują wsparcie i serdeczne rady.

W/w Andżela nie certoliła się i potraktowała beznadzieję tak, jak sobie na to zasłużył; krótko i bez sentymentów.

Szkoda na na tym forum moderacja nie udziela się, bo mogliby założyć nowy dział pt "jestem nieudacznikiem, żadna mnie nie chce".

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość ka-wa napisał:

I to jest właśnie karmienie trolla, wymyślił głupi temat i ma adwersarzy?

Czy jest sens tłumaczyć komuś, że nie jest się wielbłądem?

Masz rację z tym udowadnianiem, że nie jest się wielbłądem, jednak nie wiem, czy beznadzieja, BjZ, czy inni im podobni są trollami. Facetów o takich poglądach jest sporo, tych, którzy mają niewiele do zaoferowania, nie radzą sobie z postępem i wolnością kobiet.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Yonka1717 napisał:

Tutaj po prostu obrażają udzielające się kobiety, tym bardziej, że na początku zawsze otrzymują wsparcie i serdeczne rady.

I właśnie dlatego niech się taplają we własnym błocie, wiesz, że nie warto z nimi dyskutować, bo to dla nich woda na młyn, piszą nie po to, żeby coś zrozumieć.

Głową muru nie przebijesz. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Yonka1717 napisał:

 jednak nie wiem, czy beznadzieja, BjZ, czy inni im podobni są trollami. Facetów o takich poglądach jest sporo, tych, którzy mają niewiele do zaoferowania, nie radzą sobie z postępem i wolnością kobiet.

Są i będą, my tego nie zmienimy, do końca życia będą sami, ich wybór, mniej lub więcej świadomy.

Ja mówiłam tylko o tym trollu. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość ka-wa napisał:

I właśnie dlatego niech się taplają we własnym błocie, wiesz, że nie warto z nimi dyskutować, bo to dla nich woda na młyn, piszą nie po to, żeby coś zrozumieć.

Głową muru nie przebijesz. 

Masz rację, ale czasami daję się sprowokować, nie ja jedna zresztą. Tak sobie właśnie pomyślałam, że oprócz forów ogólnych na którym piszą różni ludzie, są też takie fora jak NK, na którym panowie, którzy zbyt agresywnie napadają na kobiety, są od razu przez moderację sprowadzani do parteru z przypomnieniem, że jest to forum kobiece i owszem, mogą się tam wypowiadać, trzymając jednak poziom.

Są też fora dla mizoginów jak np BS, gdzie jak napisałam wyżej jest to idealne miejsce dla wszelkiej maści przegrywów, tam mogą sobie dogadzać do woli taplając się w nienawiści do kobiet.

...ale, są też fora typowo męskie dla normalnych facetów. Ciekawe dlaczego tam nie wykładają swoich teorii w/w incele? Zostaliby po prostu wyśmiani. Tak, jak dają sobie prawo do wylewania pomyj na kobiety, tak kulą uszy w towarzystwie normalnego, zadowolonego z życia faceta. 

Odnośnik do komentarza

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Nie można wszystkich kobiet i facetów wrzucać do jednego wora. To nie fair.Ja np , wolę być sam, niż znosić humory kobiety z którą w ogóle się nie dogaduję, bądź tez udawać kogoś kim nie jestem by spełniać czyjeś oczekiwania. Róbmy innym , tak jakbysmy chcieli dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość beznadzieja
4 godziny temu, Yonka1717 napisał:

W końcu są fora dla takich nieudaczników i mizoginów na których jad leje się hektolitrami,

a najlepsze jest to że to wy kobiety przecież wylewacie hektolitry treści i wyzywacie od trolli i małych penisów, bo sie nie możecie pogodzić, że faktycznie, kobiety mają 0 do zaoferowania i dlatego musicie takie tomy bzdur wypisywać? Po za tym, kto pisał ćwierć wieku na forach, że faceci to świnie, egoiści, mamisynki, panowie Piotrusie itd.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość beznadzieja napisał:

a najlepsze jest to że to wy kobiety przecież wylewacie hektolitry treści i wyzywacie od trolli i małych penisów, bo sie nie możecie pogodzić, że faktycznie, kobiety mają 0 do zaoferowania i dlatego musicie takie tomy bzdur wypisywać?

Beznadziejo, urodzisz sobie dzieci? Chcesz rodzinę? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś TAK, t.zn. że mamy do zaoferowania wiecej niz jakikolwiek mężczyzna. Bez kobiety nie byłoby ciebie.Ty myslisz o wzroście cały czas jakby to był jakiś cel zyciowy, a realnie w zyciu codziennym co możesz dać kobiecie, co się dla ciebie liczy?

Odnośnik do komentarza
Gość beznadzieja
17 minut temu, Gość Loraine napisał:

Beznadziejo, urodzisz sobie dzieci?

A czy wam kobiety chodzi o rodzenie dzieci? rodzicie z dwoje dzieci w ciągu życia i tyle, a rodzina to co? coś co sie tworzy z powodu rozmnażania się. To że rodzicie dzieci, to macie mieć wszystko w życiu od mężczyzn, a mężczyzna nic?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość beznadzieja napisał:

A czy wam kobiety chodzi o rodzenie dzieci? rodzicie z dwoje dzieci w ciągu życia i tyle, a rodzina to co? coś co sie tworzy z powodu rozmnażania się. To że rodzicie dzieci, to macie mieć wszystko w życiu od mężczyzn, a mężczyzna nic?

A przeszedł ci kiedyś arbuz czy dwa przez d**ę? Mamy mieć wszystko czyli co? To że kobiety chcą mieć dzieci i być szczęśliwe uważasz za roszczeniowe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...