Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakieś pół roku temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale doszłam do całego opakowania. Okres spóźniał mi się nawet, gdy brałam tabletki. Ogólnie hormony bardzo źle działały na mój organizm mimo, że ginekolog przekonywał do tego, iż są one najbezpieczniejszą metodą. Aktualnie mój lekarz jest na urlopie. Chodzi o to, że mój okres spóźnia już się dwa tygodnie (zwykle jest to tydzień do 10 dni). Źle się czuję i męczy mnie to. Mam cały czas wydęty brzuch, jestem nerwowa, jedynie od dłuższego czasu nie odczuwam bólu piersi. Czuję jak wszystko się we mnie gromadzi. Aktualnie znów wróciłam do pracy, więcej mam zmian nocnych, a w lipcu szykują się na same nocki. Aktualnie naszym zabezpieczeniem jest prezerwatywa, pękła raz, ale na początku i nie doszło do wytrysku. Robiłam dwa testy ciążowe, które wyszły negatywne. Jestem przed przeprowadzką, zamierzam zmienić pracę i przytyłam ostatnio (nie mam głowy do zdrowego odżywiania). Chcę się zapytać, czy to może być przyczyną braku okresu, wszystko byle nie ciąża. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...