Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zrobilem morfologie pod katem powiekszonych wezłow chłonnych,minimalnie obnizone plytki krwi. Pod morfologia zostala dodana notka” limfocyty wykazują pleomorfizm z nietypowymi formami,reaktywne. Prosze o interpretacje,czy to cos niepokojacego?

Odnośnik do komentarza

Hmm...tylko one sa powiekszone przez ponad dwa lata i niebolesne,dziwna sytuacja bo kiedy spozywam posilek rosnie mi wieksza buła. Krwi wychodza tylko obnizone plytki i notka dodana ktora jest opisana w poprzednim poscie. Sam nie wiem co mam myslec o tym,czy to jakas bialaczka albo chlonniak,niebawem wizyta u hematologa.

Odnośnik do komentarza

dwa lata temu mialem robione usg slinianek i wezlow i nic nie bylo. Laryngolog podejrzewał kamienie w sliniankach i znalazl go, tylko ze guz nie byl wyczuwalny,pojawial sie dopiero po jedzeniu.Teraz jest wyczuwalny nawet kiedy nie jem a rosnie bardziej kiedy spozywam ostre badz kwasne pokarmy,do tego gesta i lepka slina,nic nie boli,bez gorączki,bez potow nocnych. Teraz pytanie czy to wezly czy slinianki. Wyczytalem gdzies ze przy chlonniakach slinianki tez sa powiekszone i jest z nimi problem. Na usg tez jestem zapisany,czekam na wizyte,korona wszystko przeciaga. Mieszkam obecnie w anglii wiec sytuacja wyglada troche inaczej niz w pl.

 

Odnośnik do komentarza

wyrazne zmiany wyczuwalne po jednej stronie,twarde,raz wieksze raz mniejsze. Jezeli moj guz nie ma nic wspolnego z Hematoligia to rodzi sie kolejny problem skad te obnizone plytki krwi:/ mozliwe zeby przy 135tys pojawialy sie wybroczyny na ciele? Pierwsza morfologia 19tys,kolejne 3 w granicach 135tys. Skad taki skok?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...